Банки знижують ставки за кредитами на обладнання

13 Липень'11

Теги: процентна ставка, кредит, банківська система

За останні два місяці майже половина банків з 25 лідерів ринку, які кредитують на покупку устаткування, знизили ставки за своїми пропозиціями. При цьому ринок поповнився ще одним банком, що кредитує.

За даними компанії "Простобанк Консалтинг" на 6 липня 2011 р. середня реальна вартість кредитів на покупку обладнання строком на три роки від банків з 25 лідерів ринку послуг для підприємців склала 19,77% річних. 11 травня вона була на рівні 21,01% реальних річних. Таким чином, за останні два місяці середня вартість таких позик знизилася на 1,24 відсоткового пункту. Кредити на устаткування строком на один року подешевшали на 1,31 відсоткового пункту., до 20,82% реальних річних.

Варто відзначити, що ставки за своїми кредитними пропозиціями з початку травня знизили три банки з лідерів - ВТБ Банк, Дельта Банк та УкрСиббанк.

При цьому ще одна установа вийшла на ринок кредитування купівлі обладнання - банк "Фінанси та Кредит". Таким чином, на початок липня вісім банків з 25 лідерів ринку пропонують позики на обладнання.

За матеріалами Простобанк Консалтинг

RedTram Україна