Інвестори збільшують вкладення в золото

12 Липень'11

Теги: золото, інвестор

Інвестори продовжують нарощувати довгі позиції по золоту через невизначеність на фінансових ринках і побоювань поширення боргових проблем на Італію.

На котирування золота на поточному тижні також вплине макроекономічна статистика зі США і єврозони. У центрі уваги учасників ринку буде публікація індексу споживчих цін і зміни обсягу промислового виробництва за червень у Штатах.

З новин єврозони важливими стануть дані із споживчої інфляції за червень. У разі якщо остаточні дані по споживчій інфляції в США і єврозоні вийдуть вищими від прогнозів - 3,6% і 2,7% в річному виразі відповідно, котирування жовтого металу, за оцінками аналітиків Forex Club в Україні, отримають додатковий висхідний імпульс.

Рівнем опору на найближчі п'ять торговельних сесій може стати значення 1576 доларів за тройську унцію. У разі ж, якщо дані щодо інфляції в цих країнах вийдуть гіршими від прогнозів, золото може показати зниження.

Підтримкою для дорогоцінного металу на поточному тижні буде виступати рівень 1525 доларів за тройську унцію.

Котируванням золота минулого тижня, як відзначають аналітики, вдалося відновити свої позиції після нещодавніх розпродажів, оскільки в центрі уваги учасників ринку все ще залишаються боргові проблеми в країнах єврозони, що зберігаються високі ризики цінової стабільності, а також підтверджуються побоювання щодо сповільнення американської економіки. Вартість золота за підсумками торговельного тижня зросла на 3,83% до рівня 1543,85 доларів за тройську унцію.

За матеріалами FINANCE.UA

RedTram Україна