Попит на єврооблігації Ощадбанку перевищив пропозицію більш ніж удвічі

09 Березень'11

Теги: єврооблігація

Попит на дебютні єврооблігації Державного ощадного банку України (Ощадбанк, Київ), розміщення яких відбулося 1 березня, перевищив пропозицію більш ніж удвічі, повідомила прес-служба кредитно-фінансової установи.

"Книга заявок на придбання п'ятирічних бондів була перепідписана більш ніж удвічі і становила близько $1,2 млрд за участю понад 100 інвесторів. Домінували реальні грошові рахунки, забезпечуючи найвищу якість книги заявок", - говориться в прес-релізі.

У прес-релізі нагадується, що єврооблігації на $500 млн із прибутковістю 8,25% і терміном погашення в 2016 році були випущені через компанію SSB No.1PLC, лід-менеджери випуску - Credit Suisse і Morgan Stanley.

"Завдяки позитивному сприйняттю інвесторами Ощадбанку вдалося знизити первинний орієнтир прибутковості з 8,375% до 8,25%, що становить 613 базисних пунктів до боргових цінних паперів США... Випуск був розміщений практично без додаткової премії "за дебютний випуск", що підтвердили стабільні котирування на вторинному ринку в перші кілька днів після розміщення - на рівні 100,5 від номіналу", - наголошується в прес-релізі.

"З огляду на волатильну ситуацію на зовнішніх ринках на тлі подій на Близькому Сході і стрімкого зростання цін на нафту, а також з огляду на подібний досвід інших українських банків, у тому числі державних, ціна дебютного випуску нас повністю влаштувала", - наведені в прес-релізі слова першого заступника голови правління Ощадбанку Дениса Кирєєва.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Всі його акції належать державі. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2011 року за розміром загальних активів (59,019 млрд грн) Ощадбанк посідав третє місце серед 175 банків країни.

За матеріалами FINANCE.UA

RedTram Україна