Світові ціни на нафту зросли

03 Березень'11

Теги: нафта

Ціни на нафту на світових ринках у середу, 2 березня, зросли на тлі повідомлень про удар ВПС Лівії по цілях в безпосередній близькості від нафтового терміналу в місті Брега.

Ціна квітневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil на лондонській біржі IСE (InterContinental Exchange Futures) за підсумками торгів зросла на 0,93 долара - до 116,35 долара за барель.

На нью-йоркській біржі NYMEХ (New York Merchantile Exchange) вартість квітневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки Light Sweet Crude Oil зросла на 2,60 долара - до 102,23 долара за барель.

З 15 лютого в лівійських провінціях проходять акції протесту з вимогою відсторонення від влади Муамара Каддафі, який правив у країні понад 40 років. У сутичках із силами безпеки та іноземними найманцями загинули, за даними правозахисників, близько 6 тисяч людей, кілька тисяч отримали поранення.

Хвиля антиурядових виступів прокотилася багатьма країнами Близького Сходу, викликавши, в свою чергу, побоювання інвесторів з приводу можливих перебоїв з поставками "чорного золота" з регіону.

За матеріалами ИнтерМедиа Консалтинг

RedTram Україна