За рік Білл Гейтс позбувся восьмої частини акцій Microsoft

12 Лютий'11

Теги: акції

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс за рік продав 90 мільйонів акцій компанії, пише InformationWeek. За котируваннями акцій Microsoft на 9 лютого (близько 28 доларів за акцію), за продаж такого пакета Гейтс виручив б 2,5 мільярда доларів.

Уточнюється, що засновник Microsoft позбувається акцій компанії поступово. Так, 2 і 3 лютого він продав по п'ять мільйонів акцій.

За рік його частка в другій за величиною ІТ-компанії світу знизилася на 13 відсотків. Всього з лютого 2009 року Гейтс позбувся 22 відсотків акцій Microsoft.

При цьому Гейтсу, як і раніше, належить близько 7 відсотків акцій Microsoft. Він володіє 591 мільйоном акцій, що робить його найбільшим приватним акціонером компанії.

Білл Гейтс відійшов від керування Microsoft в червні 2008 року, коли він залишив посаду гендиректора компанії. Він і надалі очолює її раду директорів, однак позбавлений виконавчих повноважень.

Статки Гейтса згідно з оцінками журналу Forbes становлять 54 мільярди доларів. При цьому він разом зі своєю дружиною Меліндою управляє благодійним фондом Bill & Melinda Gates Foundation, який фінансується переважно за рахунок особистих заощаджень Гейтса.

За матеріалами Коментарі

RedTram Україна