RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

24 Січень'18 (1 місяців тому)

Молодим - гроші, літнім - роботу: Глава МВФ розповіла про ринок праці

Євросоюзу необхідно допомогти молоді заробляти більше і збільшувати пенсійний вік.

24 Січень'18 (1 місяців тому)

У "Нафтогазі" назвали вигоди закупівлі газу у Росії

Купівля газу у Росії, передбачена рішенням Стокгольмського арбітражу, обійдеться Україні дешевше, ніж поставки європейських компаній. Про це заявив голова правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв, пише Сьогодні.

Теги: НАК "Нафтогаз України"

23 Січень'18 (1 місяців тому)

Нацполіція викрила наркоторговців, які займалися майнінгом

Правоохоронці викрили злочинну групу наркоторговців, яка, крім розповсюдження наркотиків на території України, займалася майнінгом криптовалют.

22 Січень'18 (1 місяців тому)

РФ може обійти Україну в експорті зерна

Росія в 2017-2018 сільськогосподарському році може вперше вийти на друге місце в світі з експорту зерна, витіснивши при цьому Україну.

22 Січень'18 (1 місяців тому)

В Україні з'явилося нове шахрайство з "соціальними картками"

В Україні зафіксовано новий вид шахрайства, коли зловмисники, представляючись працівниками мерії, пропонують людям оформити “соціальні дисконтні картки”, намагаючись отримати доступ до банківського рахунку.

21 Січень'18 (1 місяців тому)

Стало відомо, скільки українських сімей звернулося по субсидії у 2017 році

Всі рекорди, незважаючи на запевнення президента і уряду про поліпшення добробуту українців, побив 2017 рік – за 11 місяців по субсидії звернулося 8 млн сімей, а виплати склали 55,4 млрд грн по комуналці і 1,9 млрд – по скрапленому газу і пічному паливу. Легко підрахувати, що за рік доведеться виплатити мінімум 62 млрд грн, але є ще й борг бюджету за попередні роки, що перевищує 23 млрд.

20 Січень'18 (1 місяців тому)

Газпрому дозволили будувати другу нитку Турецького потоку

Компанія Газпром отримала дозвіл від турецької влади на будівництво другої лінії газопроводу Турецький потік. Про це в п’ятницю, 19 січня, пише ТАСС з посиланням на главу компанії Олексія Міллера.

19 Січень'18 (1 місяців тому)

У 2017 році Чехія депортувала понад 1000 громадян України

Минулого року Чехія депортувала понад 1000 громадян України, які незаконно працювали в країні з польськими дозволами на роботу.

19 Січень'18 (1 місяців тому)

Закон про встановлення газових лічильників набрав чинності

Закон “Про внесення змін до закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу” оприлюднений. Публікація закону розміщена у №12 офіційного видання “Урядовий кур’єр” від 18 січня 2018 року.

18 Січень'18 (1 місяців тому)

Кабмін схвалив законопроект про відшкодування простроченого ПДВ

Кабінет міністрів України схвалив законопроект, що регулює питання відшкодування ПДВ для платників податків, які подали заяви до 1 лютого 2016 і не отримали бюджетного відшкодування.

RedTram Україна