Через спекуляції нафтра може подорожчати до 110 дол

10 Січень'11

Теги: нафта

Нафта може сильно подорожчати протягом найближчих тижнів, вважають у Верховній нафтовій раді Кувейту, повідомляє BFM.ru.

Так, член ради Імад аль-Атіки заявив, що дії спекулянтів можуть підняти ціни на нафту до $110 за барель протягом найближчих тижнів. Він також повідомив, що це може змусити ОПЕК підвищити квоти на видобуток чорного золота.

"Це підвищення може стати причиною для збільшення виробництва, аби на нафтовому ринку не виникло занепокоєння, яке буде неминучим, якщо зростання буде швидким", - зазначає Імад аль-Атіки, вважаючи, що, якщо ціни на нафту перевищать $100 за барель, відновлення світової економіки, яке спостерігається сьогодні, продовжиться.

Також член кувейтської нафтової ради упевнений, що достатня кількість нафти на міжнародному ринку забезпечує стабільність цього ринку.

Нагадаємо, в грудні 2010 року ціни на нафту досягли пікового значення з жовтня 2008 року. На лондонських торгах 23 грудня нафта марки Brent подорожчала до $94,74 за барель - завдяки холодній погоді та оптимістичним даним з економіки США.

За матеріалами bfm.ru

RedTram Україна