Нафта продовжує дешевшати після даних США

15 Грудень'10

Теги: нафта

Ф'ючерси на нафту в середу, 15 грудня, демонструють подальше зниження, яке частково викликане звітом, що свідчив про слабкий попит на бензин у США. При цьому інвестори все ще побоюються штовхати ф'ючерси до ключового рівня 90 доларів за барель, на тлі рішення Китаю не підвищувати відсоткові ставки у минулі вихідні.

Поки ф'ючерси на WTI впали на 0,44% ($0,39 за барель) до рівня $87,89 за барель, ф'ючерси на Brent подешели на 0,07% ($0,06 за барель) і тримаються на рівні $91,15.

За підсумками торгів на нью-йоркській товарній біржі (New York Mercantile Exchange, NYMEX) котирування січневих ф'ючерсів на легку малосірчисту нафту знизилися на 33 центи, або на 0,4%, до 88,628 долара за барель.

Ф'ючерси на нафту марки Brent на ICE зросли за підсумками торгів на 2 центи до 91,21 долара за барель.

Ціни на нафту здійснили відкат після того, як звіт показав, що попит на бензин у США минулого тижня впав на 2,7%, порівняно із попереднім тижнем. За звітом MasterCard Advisors, попит знизився на 1,3% в порівнянні з тим самим періодом попереднього року. Це зіштовхнуло котирування ф'ючерсів на бензин вниз.

Січневі ф'ючерси на бензин RBOB за підсумками торгів подешевшали на 2,20 цента, або на 1%, до 2,2964 долара за галон.

Опубліковані у вівторок економічні дані США із роздрібних продажів та цін виробників не змогли вивести ф'ючерси на нафту з негативної території. За словами аналітиків, ці звіти, що хоча і виявилися кращими за прогнози, не допомогли ф'ючерсам на нафту подолати опір у бік зростання до ключового рівня 90 доларів за барель. "Трохи розчаровує, що ми не бачили подальшого зростання, враховуючи отримані дані, - говорить Метт Зеєман, головний ринковий стратег-аналітик LaSalle Futures. - Просто зараз ми знаходимося на нейтральній території. Учасники ринку спокійно спостерігають за тим, чи відбудеться ще один ривок".

За матеріалами K2Kapital

RedTram Україна