Українські індекси трохи знизились

17 Листопад'10

Теги: індекс

Незначне падіння супроводжує українські індекси на відкритті сьогоднішніх торгів. Поточні значення лише трохи відрізняються від вчорашніх цін закриття. Як зазначає Володимир Олексюк, експерт аналітичного департаменту X-Trade Brokers Ukraine, індекс UX знизився на 0,1% до 1989,55 пунктів, ПФТС - на 0,69% до 796,5 пунктів. Акції ВАТ "Мотор Січ", як і раніше, мають попит і демонструють зростання в 6,53%.

ВАТ "Західенерго", ВАТ "Райффайзен Банк Аваль", ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" на "передовій" падіння, розміри зниження практично ідентичні 1,1%-1,8%. Внутрішньополітичні "баталії", як і раніше, йдуть повз ринки, які прямують за світовою кон'юнктурою.

В центрі уваги інвесторів сьогодні знаходиться новина про можливе підвищення ставки центробанком Китаю для боротьби з інфляцією. Зниження європейських індексів за результатами торгів у вівторок: Dow Jones Euro Stoxx 50 (-2,34%), британський FTSE 100 (-2,38%), французький CAC 40 (-2,63%), німецький DAX (-1,87%) також насторожує учасників ринку.

Увагу інвесторів сьогодні буде зосереджено на публікації даних із виробництва в будівельному секторі країн Єврозони за вересень, а також статистиці із кількості заявок на отримання іпотечних кредитів в США за тиждень з 6 по 12 листопада.

Ймовірно до кінця торгів українські індекси зможуть трохи піднятися, перейти в зелену зону.

За матеріалами FINANCE.UA

RedTram Україна