Ситуація на світових фондових майданчиках залишається невизначеною

16 Вересень'10

Теги: індекс, акції, фондовий ринок

Ситуація на світових фондових майданчиках залишається невизначеною. Незважаючи на очевидне бажання зростати, поки немає чітких сигналів для стійкого зростання покупок високоризикованих активів.

Зовнішній фон для українських ринків сьогодні, 16 вересня, склався негативним. Позитивні новини про безробіття в США перестали впливати на ринки Америки і Європи, які перейшли у фазу корекції.

Як відзначає Володимир Олексюк, експерт аналітичного департаменту X-Trade Brokers Ukraine, індекс UX на даний момент торгується з пониженням на рівні 1990,50 (-0,25%), ПФТС - на рівні 793,52 (-0,5%). Всі ці коливання відповідають тенденції останнього місяця перебування українських майданчиків в "сплячому" стані.

Учасники ринку до кінця дня чекають публікації важливої макростатистики: індекс цін виробників (PPI), дані про число первинних звернень по допомогу з безробіття, чистий обсяг покупок американських цінних паперів іноземними інвесторами, індекс ділової активності у виробничому секторі Філадельфії, дані про роздрібні продажі в Британії. Проте дані новини не позначаться на динаміці пониження, яку індекси придбали з самого ранку.

За матеріалами FINANCE.UA

RedTram Україна