Іпотека в США стане доступнышою

18 Червень'10

Теги: кредит, нерухомість, інвестування

Американські регулятори банківського сектора в четвер запропонували змінити закон про Співтовариства взаємного інвестування (CRA), щоб допомогти залучити капітал у громади з високим рівнем заборгованості.

Відповідно до нової пропозиції, банки будуть отримувати кредит від спеціального уповноваженого банку для приєднання до Співтовариств взаємного інвестування шляхом кредитування в громадах, які отримують федеральні кошти на придбання та реконструкцію кинутих і покинутих будинків.

Програма стабілізації ринку приватного житла перебуває у віданні Департаменту США з житлового будівництва та міського розвитку. Федеральна резервна система разом з Федеральною корпорацією страхування депозитів, Управління валютного контролю, а також Управління з нагляду за ринком житла запропонували зміни в спільній заяві. Криза іпотечного ринку розорила безліч місцевих громад, члени яких звичайно мають середній або низький рівень прибутку і не можуть претендувати на кредити CRA.

Як заявив Девід Беренбаум, директор з програм Національного співтовариства реінвестування, відтепер банки зможуть заохочувати надання фінансування некомерційним організаціям, щоб виключити їх скупку і руйнування.

За матеріалами K2Kapital

RedTram Україна