Грецька криза обвалила біржові курси у Нью-Йорку

07 Травень'10

Теги: фондова біржа

Фінансова криза в Європі, викликана загрозою державного банкрутства Греції, спровокувала різке падіння котирувань на нью-йоркській біржі. В четвер, 6 травня, індекс доу-джонса впав відразу на 900 пунктів нижче психологічно важливого рівня у 10 000 пунктів. Правда, потім ситуація трохи виправилася.

Як зазначає агентство Reuters, такий сильний відкат викликаний розчаруванням інвесторів рішенням керівництва Європейського центробанку, яке висловилося 6 травня проти вживання додаткових заходів із запобігання розростанню боргової кризи в Греції.

У свою чергу агентство DAPD вказує, що найбільших втрат індекс доу-джонса зазнав в той час, коли біржові брокери побачили на екранах телевізорів кадри нових зіткнень демонстрантів з поліцією в Афінах, перед будівлею грецького парламенту, який 6 травня схвалив програму жорсткої економії, запропоновану урядом країни. Американські інвестори стурбовані тим, що грецька криза може загальмувати вихід світової економіки з рецесії.

Офіційний представник Білого дому назвав прийняті урядом Греції заходи правильними, повідомляє AFP. В той же час він зазначив, що для втілення цих заходів знадобиться певний час. За його словами, адміністрація США уважно стежить за розвитком ситуації в Європі і на американському біржовому ринку.

За матеріалами Лента.РУ

RedTram Україна