Котирування нафти перебралися в "зелену зону" після падіння

20 Квітень'10

Теги: нафта

Котирування нафтових ф'ючерсів демонструють незначну позитивну динаміку після того, як напередодні за підсумками торгів значно впали.

Зокрема, напередодні офіційна ціна нафти WTI (Light Sweet) на товарній біржі New York Mercantile Exchange (NYMEX) в Нью-Йорку знизилася на $1,79 до $81,45 за барель. Офіційна ціна нафти Brent на електронній товарній біржі InterContinental Exchange Futures Europe (IСE Futures Europe) за підсумками торгів знизилася на $1,76 до $84,23 за барель.

В даний час підтримку нафтовому ринку надають чекання стосовно того, що запаси нафти в Штатах, які є найбільшим споживачем електроенергетики, знижуються другий тиждень поспіль. Так, аналітики прогнозують зниження об'єму запасів на 600 тис. барелів за останній тиждень.

Американському фондовому ринку вчора вдалося дещо відіграти втрати, яких раніше зазнали, на тлі корпоративних новин. Зокрема, до відкриття американського ринку стало відомо, що чистий прибуток американської фінансової групи Citigroup в I кварталі 2010 року збільшився в 2,8 разу - до $4,4 млрд., тоді як роком раніше банк повідомив про прибуток у розмірі $1,6 млрд.

Крім того, позитивну динаміку демонструють азіатські фондові майданчики. Зокрема, на Токійській біржі індекс Nikkei підростає на 0,5% і складає 10 967,1 пункту.

Ф'ючерси на WTI росли на 0,68% (+$0,55 за барель) до позначки $82 за барель, тоді як ф'ючерси на Brent додали 0,52% (+$0,44 за барель) і тримаються на позначці $84,67 за барель.

За матеріалами K2Kapital

RedTram Україна