Обама попереджає про нові втрати на американському ринку праці

03 Листопад'09

Теги: ринок

Президент США Барак Обама попередив про нові втрати на американському ринку праці. "Ми чекаємо, що в найближчі тижні й місяці втрати робочих місць в економіці продовжуватимуться", - заявив Обама на виступі в Білому домі.

За словами американського президента, економіка США з січня поточного року продемонструвала солідні успіхи на шляху до відновлення, проте проблеми на ринку праці не вирішаться відразу.

Нагадаємо, що у вересні рівень безробіття в США досяг 9,8%. У майбутні місяці цей показник, як очікується, перевищить позначку в 10%. Адміністрація Обами сподівається, що пік безробіття буде пережитий в 2010 році.

На минулий тиждень Білий дім повідомив, що завдяки розлогій програмі економічних стимулів, прийнятій у лютому поточного року, на сьогоднішній день удалося "зберегти або створити" понад 640 тис. робочих місць в економіці. Багато експертів розкритикували численні розрахунки адміністрації Обами, а агентство Associated Press вказало на те, що в попередньому подібному звіті уряд у деяких випадках на порядок завищував цифри.

За матеріалами K2Kapital

RedTram Україна