Bloomberg назвав найкращі фінансові центри світу

02 Листопад'09

Теги: фінансовий ринок

Нью-Йорк зберіг звання провідного фінансового центру в світі, незважаючи на найважчу кризу за останні 70 років. Про це свідчать результати глобального опитування фінансистів, проведеного агентством Bloomberg. На друге місце вийшов Сінгапур, відтіснивши з цієї позиції Лондон.

29 відсотків респондентів Bloomberg назвали Нью-Йорк найкращим місцем для розвитку фінансових послуг у найближчі два роки. Сінгапуру віддали перевагу 17 відсотків, а Лондону - 16 відсотків. У списку також присутні Шанхай (11 відсотків) і Дубаї (5 відсотків). Японську столицю вибрав лише 1 відсоток респондентів.

Ще 3 роки тому вважалося, що Нью-Йорк здає свої позиції як фінансова столиця світу. Тоді міністр фінансів США Генрі Полсон зазначав про шкоду надмірного регулювання, яке змушує компанії фінансового сектора переїжджати до Лондона.

Зараз, навпаки, британська столиця стала однією з найбільш постраждалих від фінансової кризи. Більшість хедж-фондів та інших установ активно переводять свій бізнес в Сінгапур, популярність якого різко зросла.

Нагадаємо, що в червні 2008 року президент Росії Дмитро Медведєв пообіцяв перетворити Москву в міжнародний фінансовий центр. Через місяць Мінекономрозвитку приступило до розробки концепції створення центру, яка дістала схвалення уряду в лютому 2009 року. У ній передбачається, що Москва зможе конкурувати з провідними центрами "євро-азійського простору" до 2012 року.

За матерiалами Lenta.ru

RedTram Україна