RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

06 Березень'18 (2 тижнів тому)

Новий податок для бізнесу: що буде з економікою і зарплатами

Український бізнес чекають серйозні зміни у сплаті податків: президент і кілька депутатів висловилися за те, щоб вже до 2019 р. скасувати податок на прибуток, замінивши його податком на виведений капітал. Тобто на гроші, які будуть виплачені у вигляді дивідендів та інших видів винагороди акціонерам, пише Сьогодні.

06 Березень'18 (2 тижнів тому)

З 2009 року Україна недоотримала $20 млрд за транзит газу

У НАК “Нафтогаз України” вважають, що тариф на транзит газу по території України згідно з контрактом з російською компанією “Газпром” занижений в два рази. Про це заявив комерційний директор компанії Юрій Вітренко, повідомляє ICTV.

05 Березень'18 (2 тижнів тому)

Укрзалізниця піднялася на 5 позицій за рівнем зарплати

Укрзалізниця у січні 2018 року піднялася на 8 місце за рівнем середньомісячної заробітної плати працівників серед інших галузей економіки. У першому місяці минулого року компанія за цим показником займала 17 місце, а у грудні – 13.

05 Березень'18 (2 тижнів тому)

Коболєв оскаржить штраф на 8 мільярдів у суді

Голова НАК “Нафтогаз України” збирається судитись з Державною фіскальною службою щодо штрафу на 8 мільярдів гривень за порушення митних правил.

04 Березень'18 (2 тижнів тому)

Медична реформа: експерт розповів, що лікарні мусять встигнути на 1 липня

Щоб отримувати гроші від держави, медичні установи повинні стати комунальними некомерційними підприємствами. Новий статус дає можливість бути не частиною планової економіки, а незалежною структурою.

03 Березень'18 (2 тижнів тому)

У Держдепі США очікують, що Газпром продовжить транзит газу через Україну

У Держдепартаменті США заявили, що очікують від Росії поставок газу через українську газотранспортну систему за рішенням Стокгольмського арбітражу, заявила офіційний представник відомства Хізер Нойєрт.

02 Березень'18 (2 тижнів тому)

Україна і Латвія збільшили товарообіг на 27%

Рівень товарообігу між Україною та Латвією збільшився на 27%. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який розпочав офіційний візит до Риги, написав у Тwitter.

02 Березень'18 (2 тижнів тому)

Мільярдний штраф накладено на Нафтогаз, а не на Коболєва

Штраф у розмірі 8,3 млрд гривень пред’явлений не персонально голові правління НАК “Нафтогаз України” Андрію Коболєву, а компанії, яку він очолює, за несплату ПДВ при закупівлі 2,4 млрд кубів газу в “Газпрому” у 2015 році.

Теги: НАК "Нафтогаз України"

01 Березень'18 (2 тижнів тому)

Модель ринку землі вже готова

Міністр фінансів України Олександр Данилюк назвав кілька пріоритетних напрямів на 2018 рік. Одним з них є земельна реформа, модель якої вже готова.

01 Березень'18 (2 тижнів тому)

"Газпром" зобов'яжуть платити Україні відсотки

Російський газовий монополіст “Газпром” повинен виплачувати НАК “Нафтогаз України” 500 тисяч доларів відсотків щоденно до моменту виплати заборгованості у повному обсязі.

RedTram Україна