Падають китайські індекси: чутки про завершення кризи були сильно перебільшені

19 Серпень'09

Теги: ринок, індекс

Акції китайських компаній падають сьогодні в середньому на 3%-5%, причому лідерство по падінню належить металургійній галузі, зокрема, CSI 300 Index падає більш ніж на 3%.

«Ринок потребує короткого перепочинку, щоб отримати нові каталізатори, що знову поведуть акції вгору», - говорить Ларі Ван, головний інвестиційний менеджер KBC-Goldstate Fund Management Co., що управляє активами на 583 мільйони доларів. Він вважає, що негативні новини скінчилися, акції знаходяться на самому дні. Інший аналітик Калу з Aberdeen Asset Management Ltd. вважає: «… корекція на ринку була спричинена дешевими грішми. Хоча макропоказники Китаю є позитивними, але це не означає, що такими ж повинні бути показники фондового ринку».

«Глобальна картина ринку не змінилася, а тому корекція на ринку повинна скінчитися дуже швидко», - каже Чен Вензао, аналітик China Merchants Securities Co. Цю ж думку підтверджує технічний аналітик Рос з брокерської компанії Auerbach Grayson: « … ми знаходимося на дуже гарній точці перегину».

За інформацією з Bloomberg

RedTram Україна