Президент США: Відновлення економіки буде довгим

09 Червень'09

Теги: криза, макроекономіка

Президент США Барак Обама, що прагне до відновлення економіки, напророкував цьому процесу "довгий шлях", а також розповів про 10 нових проектів, спрямованих на створення або збереження більше 600 тис. робочих місць, повідомляє Bloomberg.

Ці проекти будуть у центрі уваги Білого дому, який направив свої зусилля на відновлення економіки і створення або збереження робочих місць. Причому ця цифра в наступні 3 місяці повинна бути більшою в 4 рази від тієї, якої вдалося добитися за перші 100 днів президентства Обами.

"Нам треба буде пройти довгий шлях до відновлення економіки, але ми йдемо правильною дорогою", - говориться в заяві голови Білого дому.

Нові проекти містять у собі створення нових робочих місць у медичних центрах 50-ти штатів США, в 107 національних парках, в аеропортах і на швидкісних автомагістралях.

Крім того, за державний рахунок будуть створені робочі місця в школах і в поліції, на військових базах і в сільській місцевості. Сезонною роботою на літній період будуть забезпечені близько 125 тис. молодих людей.

За матеріалами K2Kapital

RedTram Україна