Трансформація ДФС переходить у завершальну фазу

26 Липень'19

Трансформація Державної фіскальної служби вже переходить у завершальну фазу – податкова служба вже проводить необхідні процедури для повноцінного запуску своєї роботи, аналогічні процеси починає і митна служба.

Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова, представляючи нового керівника служби Дениса Гутенка і главу Державної митної служби Максима Нефьодова.

За її словами, зараз необхідно швидко завершити всі необхідні процедури у створенні двох служб, але такі трансформації мають бути непомітними для бізнесу.

“На сьогодні головне – створити Митну службу з новими підходами, службу, яка буде максимально електронізована і максимально залучена в систему європейської митної безпеки”, – сказала вона.

“Денис Гутенко – тимчасово виконуючий обов’язки голови ДФС, але в подальшому він продовжить працювати над реформуванням митниці. Головне його завдання зараз – координувати роботу ДФС для того, щоб вжити заходів, необхідних для завершення комплексної реформи ДФС і початку роботи Державної податкової та Державної митної служб”, – підкреслила Маркарова.

За матеріалами Економічна Правда

RedTram Україна