На Львівщині викрили конвертцентр, через який щомісяця проходило 500 мільйонів

06 Травень'19

Слідчі Державного бюро розслідувань спільно з НАБУ та Управлінням внутрішньої безпеки СБУ ліквідували на Львівщині конвертаційний центр, що діяв протягом 2018-2019 років.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

“Викрито протиправну схему виведення у тіньовий сектор безготівкових коштів підприємств реального сектору економіки та державних коштів шляхом конвертації їх в готівку внаслідок організації незаконного формування податкового кредиту”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що такі дії завдали шкоди економічним інтересам держави в особливо великих розмірах. За попередніми даними, місячний тіньовий обіг центру перевищував 500 млн грн.

Проведено ряд обшуків за місцем роботи окремих службових осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області та на об’єктах, які використовувались організаторами транзитно-конвертаційного центру для акумулювання готівки.

Слідчі теруправління ДБР проводять комплекс дій, аби встановити службових осіб ГУ ДФС у Львівській області, причетних до цієї протиправної схеми, а також інших осіб, які мали відношення до конвертаційного центру.

За матеріалами УКРІНФОРМ

RedTram Україна