Податок на виведений капітал дасть ефект, як укол адреналіну в серце

05 Лютий'19

Президент Петро Порошенко просить Верховну Раду підтримати законопроект про податок на виведений капітал і самим визначити дату його запровадження.

«Закон про податок на виведений капітал за підписом Президента давно зареєстрований у Верховній Раді… Я офіційно звертаюся до всіх парламентарів і прошу підтримати. Ми можемо вести дискусії, чи це запроваджувати в 2019-му році, чи з 1 січня 2020-го, чи в середині 2020-го, але дати надійний орієнтир бізнесу і інвесторам. Це як укол адреналіну в серце – це точно спрацює», – сказав Порошенко.

Він зазначив, що з представниками об’єднань бізнесу була проведена велика роз’яснювальна робота щодо положень цього закону, окрім того, Україна уважно вивчила зарубіжний досвід його запровадження.

На переконання Президента, у разі ухвалення цей законопроект дасть поштовх до розвитку економіки України, результати якого відчують усі.

Як повідомлялося, Президент Порошенко вніс до Верховної Ради закон про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал з урахуванням пропозицій про відповідні бюджетні компенсації у липні 2018 року.

Податок на виведений капітал передбачає, що бізнесу не потрібно платити 20% державі, а можна вкласти ці гроші в розвиток своєї компанії.

Для іноземних інвесторів це значить, що податкова ставка буде фіксована – 15%, тоді як зараз податкове навантаження на компанії може становити до 25%.

За матеріалами УКРІНФОРМ

RedTram Україна