Україна піднялася в рейтингу інвестиційної привабливості

24 Липень'18

Україна за рік піднялася на 3 позиції і посідає 131 місце в рейтингу інвестиційної привабливості країн світу BDO International Business Compass (IBC) за 2018 рік.

Про це повідомили в німецькій аудиторській компанії.

За даними дослідження Україна посіла 82 місце в рейтингу індексу використання ресурсів.

“Україна може і повинна ставати більш інвестиційно привабливою для міжнародного бізнесу, покращуючи свої позиції в International Business Compass і в інших вагомих бізнес-рейтингах”, – зазначила президент BDO в Україні Алла Савченко.

Зростання позиції України в загальному рейтингу IBC відбулося після торішнього падіння і свідчить про позитивні зміни в економічному і соціальному розвитку країни, додали в компанії.

Лідерами в рейтингу стали Північна Америка, Океанія, Північна і Західна Європа. Серед європейських країн, які не є членами ОЕСР, провідне місце займає Латвія, яка знаходиться на 26 позиції у світовому під-індексі виробництва. За нею йдуть Литва, Мальта і Хорватія. Позиція України в цьому індексі не змінилася. Найбільше падіння індексу виробництва спостерігається в Чорногорії – мінус чотири позиції. Позиції Румунії, навпаки, найбільш зросли – на п’ять позицій.

За матеріалами НВ

RedTram Україна