Україна та Азербайджан посилять співпрацю в енергетичній сфері

15 Червень'18

Україна та Азербайждан розглядають можливості посилення співпраці в енергетичній сфері.

Про це за результатами третього засідання україно-азербайджанської Робочої групи з питань енергетики, що відбулося у м. Баку, повідомляє Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

“Україна та Азербайджан поглиблять співпрацю в енергетичній сфері. Таких домовленостей досягнуто за результатами третього засідання україно-азербайджанської Робочої групи з питань енергетики, – йдеться в повідомленні.

Делегацію України очолила заступниця міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

Зазначається, що учасники заходу обговорили питання співпраці в нафтогазовій та електроенергетичній сферах.

З огляду на зацікавленість у диверсифікації маршрутів і джерел поставок енергоресурсів, сторони зазначили необхідність інтенсифікації співробітництва та пошуку можливих шляхів реалізації спільних проектів.

“Серед перспективних напрямків відзначено реалізацію проекту з постачання азербайджанського природного газу з родовища «Шах-Деніз» в країни Європи в рамках Південного газового коридору. У цьому контексті сторони домовились розглянути можливі механізми залучення України до цього проекту”, – наголошують у міністерстві.

За матеріалами УКРІНФОРМ

RedTram Україна