Порошенко сподівається, що податок на виведений капітал стягуватимуть з 2019

09 Січень'18

Президент Петро Порошенко сподівається, що запропонований ним податок на виведений капітал в Україні запровадять з 2019 року.

Про це Глава держави написав у статті “Мир та розвиток” для спільного проекту журналу “Новое Время” та The Economist

“Я запропонував замість податку на прибуток підприємств ввести податок на виведений капітал. Це вивільнить кошти на розвиток бізнесу, оскільки оподаткування торкнеться лише тієї частини прибутку, яка не спрямована на розширення чи створення виробництв. Маю надію, що цю новацію запустимо з 1 січня 2019 року. А поки впровадимо розстрочку на сплату ПДВ на імпортне обладнання для розширення та модернізації виробництва”, – написав Порошенко.

Читайте також: Наскільки податок на виведений капітал ефективніше за податок на прибуток – експерт

Він зазначив, що 2017-й став роком відновлення економічного зростання: збільшення ВВП за підсумками останніх дванадцяти місяців перевищить 2% попри те, що ініційована ура-патріотами економічна блокада Донбасу, за оцінками НБУ, принесла до $2,5 млрд чистих втрат у торговому балансі.

Глава держави відзначив, що минулого року було зламано кількарічну тенденцію падіння, спричиненого війною, втратою вагомої частини індустріального потенціалу, економічною агресією з боку РФ.

За матеріалами НВ

RedTram Україна