Працівників зможуть звільнити за порушення комерційної таємниці

03 Січень'18

В Україні збираються ухвалити новий Трудовий кодекс. Відповідно до оновленої редакції, яка надійшла в Раду після других правок, значно зріс перелік причин для звільнення: так, тепер можуть звільнити у зв’язку з незадовільним станом здоров’я, втратою працездатності і розголошенням комерційної таємниці, йдеться в матеріалі Сегодня.

Саме розширений список причин для звільнень викликав питання у експертній спільноті. Так, лідер всеукраїнської незалежної профспілки “Захист праці” Олег Верник пояснює, що з ухваленням такого кодексу працівники стануть більш незахищеними.

Експерт пояснює, що додалася ще така причина для звільнення, як розголошення комерційної таємниці. Що таке комерційна таємниця, буде прописуватися в трудовому договорі. “Тобто впише роботодавець, що секретом вважається розмір заробітної плати. І якщо працівник своїй дружині або дітям розповість, що ось така у мене зарплата, а дружина піде і подругам поскаржиться, що у чоловіка маленька зарплата – все, пішло розголошення таємниці і є підстави для звільнення”, – наводить приклад Олег Верник.

За матеріалами Сьогодні

RedTram Україна