До України вирушила нова партія вугілля з ПАР

29 Вересень'17

Чергова партія вугілля-антрациту з Південно-Африканської Республіки (ПАР) направляється в Україну. Про це повідомляє ДТЕК на офіційній сторінці в Facebook.

“Ще одна партія антрациту з ПАР направляється для енергетики України. Це вже шосте судно, яке везе дефіцитне паливо для нашої Криворізької та Придніпровської ТЕС. Прибуття заплановано в середині жовтня”, – йдеться в повідомленні.

У компанії уточнили, що з цим вугіллям на складах станції зможуть впоратися з важливим завданням – забезпечити стабільне енергопостачання населення і підприємств в опалювальний сезон.

Крім того, в найближчі дні в порту Річардс Бейв ПАР очікується початок завантаження сьомого судна з антрацитом для українських ТЕС.

Довідка Finance.ua:

  • 15 березня Рада нацбезпеки прийняла рішення про тимчасову заборону переміщення товарів через лінію розмежування у зоні АТО.
  • У зв’язку з блокадою поставок вугілля з окупованих регіонів Донбасу було введено надзвичайний стан в енергетиці, оскільки заборона на ввезення пального унеможливлювала наявність антрациту на українських ТЕС, які виробляють електрику.
  • У зв’язку з цим, в Міненергетики було прийнято рішення розпочати поставки вугілля з ПАР, Австралії і США.
За матеріалами Сьогодні

RedTram Україна