МВФ нагадав Україні про реформи

10 Листопад'16

Теги: МВФ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) заявив про важливість подальшого реформування в Україні податкової служби та митниці, енергетичного ринку, дерегуляції, а також реформ у сфері сільського господарства.

Про це повідомила прес-служба Мінекономіки.

“Добре, що МВФ вдалося у вересні завершити другий перегляд програми. Думаю, що це є відображенням тих багатьох позитивних речей, які зробив новий уряд після свого призначення в квітні”, – вважає глава місії МВФ Рон ван Роден.

У свою чергу, міністр економічного розвитку України Степан Кубів повідомив представникам Фонду про прогрес у впровадженні стандартів корпоративного управління в найбільших державних компаніях.

“Уряд прийняв порядок формування незалежних наглядових рад державних підприємств. Це величезний крок вперед в реформі управління держвласністю”, – зазначив Кубів.

Нагадаємо, вчора глава НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що Україна може не дочекатися траншу МВФ в 1,3 мільярда доларів в поточному році через гальмування реформ в парламенті, що вже поставить під загрозу економічну і фінансову стабільність.

Як відомо, місія МВФ розпочала роботу в Україні 3 листопада. До цього місія Міжнародного валютного фонду відвідувала Київ з 10 по 18 травня 2016 року.

RedTram Україна