RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

03 Серпень'17 (3 тижнів тому)

Набрав чинності новий Держбюджет: куди витратять "зайві" гроші

Закон № 2137-VIII про зміни до Державного бюджету України на 2017 рік набрав чинності. Він передбачає виділення додаткового фінансування для субсидій, оборони і безпеки країни, дороги, освіту і медицину.

02 Серпень'17 (3 тижнів тому)

У Кривому Розі шахтарі вимагають зарплату 1000 євро

Співробітники шахти Артем-1, яка входить до складу Шахтоуправління Гірського департаменту ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, вимагають підвищити зарплату до 1000 євро.

02 Серпень'17 (3 тижнів тому)

ЄС вимагає від України повернути 10 млн євро на ремонт митниці

В Україні розгорається великий міжнародний скандал через недобудовані пункти пропуску на західному кордоні, на які виділив гроші Євросоюз.

01 Серпень'17 (3 тижнів тому)

Україна уклала угоду з США про ядерне співробітництво

Держінспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) підписала договір з Комісією ядерного регулювання США про відновлення угоди про співробітництво у сфері ядерної безпеки.

01 Серпень'17 (3 тижнів тому)

Український виробник соків побудує в Польщі два заводи

Один з найбільших гравців українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків в Європі T.B. Fruit планує побудувати в Польщі два заводи за 50-57 млн євро.

31 Липень'17 (3 тижнів тому)

Кабмін підтримує впровадження "стимулюючих" тарифів на електроенергію

Уряд підтримує впровадження RAB-регулювання для дистрибуції електричної енергії з метою енергомодернізації обленерго та залучення інвестицій у розвиток електричних мереж.

31 Липень'17 (3 тижнів тому)

Порошенко підписав закон "Про Конституційний суд України"

Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про Конституційний суд України”, який покликаний підвищити рівень захисту конституційних прав громадян.

30 Липень'17 (3 тижнів тому)

Україна суттєво збільшила торгівлю з Японією

Товарообіг між Україною та Японією з початку року суттєво збільшився і за 4 місяці 2017 року зріс на 40% порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

29 Липень'17 (3 тижнів тому)

Стало відомо, скільки грошей витрачають українці на Верховну Раду

В цілому витрати на Верховну Раду в 2017 році зросли на 20% – з 935 мільйонів гривень до 1 мільярда 124 мільйонів гривень. Коефіцієнт корисної дії верховної ради 8-го скликання становить 7%.

28 Липень'17 (3 тижнів тому)

Україна повинна залучити провідні авіакомпанії світу

Україна повинна бути інтегрована в світову економіку. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

RedTram Україна