Проведіть своє дозвілля цікаво та з користю!

Євген Пенцак (191) 07 Травень'09

Теги: тести

Майбутні великі успіхи формуються з маленьких перемог! Як же взнати наперед чи менеджмент буде ефективним? - Швидкість та правильність відповідей на прості логічні запитання дуже корелює з ефективністю роботи менеджменту. Скористайтесь сервісом нашого сайту з метою тестування менеджерів на ефективність прийняття ними управлінських рішень!

Шановні друзі!

Давно відомо, що майбутні великі успіхи формуються з маленьких перемог! Прийняти правильне рішення щодо оптимізації витрат на відпочинок, купівлі автомобіля, квартири – це маленькі перемоги, котрі збільшують добробут Вашої сім’ї. Аналогічно в компанії, ефективні переговори, вдале проведення тендеру на закупівлю товарів чи виконання робіт, вдалий таймінг з закупівель техніки та обладнання, розумне планування обсягів виробництва та продаж – збільшують прибутки компанії, а разом з тим бонуси для ефективних менеджерів.

Як же взнати наперед чи менеджмент буде ефективним? Звичайно, що можна глянути на диплом претендента, рекомендації попередніх роботодпвців. А чи переконливим є тепер цей сигнал? Тому багато західних компаній практикують перевірку претендента на високу посаду з допомогою простих тестів на логіку та елементарні обчислення, які менеджер повинен вміти виконувати у своїй повсякденній діяльності. Таку практику використовують всесвітньо відомі компанії Microsoft, IBM, Procter&Gamble, McDonald’s та багато інших.

Мій досвід підказує, що швидкість та правильність відповідей на прості логічні запитання дуже корелює з ефективністю роботи менеджменту. То чому б не спробувати Вам використати таку міжнародну практику у себе в компанії? Потрібно скорочувати персонал, працівники ображаються на низьку оплату праці, а Ви хочете залишити найкращих.

Скористайтесь сервісом нашого сайту з метою тестування менеджерів на ефективність прийняття ними управлінських рішень!

Якщо Вам сподобалась концепція розв’язку творчих задач для менеджерів, яку ми Вам запропонували, то порадьте скористатися нашим сервісом своїм друзям. А тим, хто знає цікаві задачі тестового характеру для тренування мислення, надсилайте нам разом з розв’язком електронною поштою. Ми постійно дивуватимемо Вас новими проблемними завданнями, які розв’язують менеджери всього світу, шліфуючи свою майстерність у прийнятті бізнес-рішень.

Гарного Вам дозвілля!

Коментарі:

morfie 15/05/2009 17:32

А де сам тест?

stepan 17/05/2009 10:04


[morfie]: http://www.investadviser.com.ua/ukr/leisure/1169.html

Додати коментар
RedTram Україна