Створення інвестиційного портфеля.

03 Червень'09

Теги: портфель інвестицій

Вибір стратегії Вашого інвестиційного портфелю.

Шановні користувачі!
 
Ми вітаємо Вас на сторінці створення власного інвестиційного портфеля.
 
«Інвестиційний консультант» представляє Вам унікальний інструмент для створення власного інвестиційного портфеля.
Система на базі вибраної інвестиційної стратегії визначає оптимальний портфель, відслідковує актуальну вартість складових активів та розраховує його прибутковість.
Робота інструменту базується на найсучасніших світових методиках в галузі фінансів (таких як метод Гарі Марковиця), що адаптовані до умов українського ринку провідними фінансовими аналітиками КМБШ.
 
Для створення індивідуального рекомендованого інвестиційного портфеля необхідно зробити наступні дії:
  1. Вибрати оптимальну стратегію інвестування (детальніше).
  2. Пройти реєстрацію/авторизацію на сайті (детальніше).
  3. Визначити індивідуальний коефіцієнт ставлення до ризику (детальніше).
  4. Оцінити величину Ваших капіталовкладень у інвестиційний портфель (детальніше).
  5. Здійснити розрахунок оптимального інвестиційного портфеля за вибраною стратегією інвестування та зберегти його в системі (детальніше).
Після створення рекомендованого портфеля Ви зможете додати до нього свої активи – цінні папери, депозитні вклади або банківські метали. Система буде аналізувати і розраховувати Ваш прибуток в реальному часі, використовуючи дійсну ринкову вартість активів, а команда фінансистів слідкувати за прибутковістю рекомендованого портфелю.
 
Детальніше ознайомитись з порядком роботи з інвестиційними портфелями, реалізованим на сайті, можна в розділі Допомога по роботі з інвестиційним портфелем.
 
Отже починаємо створювати портфель з визначення стратегії інвестування. Для того щоб визначити свою інвестиційну стратегію, виберіть сегменти ринку (поставте галочку), які будуть представляти Ваш інвестиційний портфель і відповідні типові стратегії  його формування.
 

Вибір стратегії інвестування 


  Назва стратегії Склад
портфеля
Графік прибутковості

Золото-валютний портфель

Режим формування:
ручний, рекомендований аналітиками

35% - у гривні
30% - у доларі
30% - у євро
5% - у золоті

Історія змін та коментарі аналітика :
03.06.09 Євген Пенцак. Золото знаходиться на позитивному тренді і скоро може пробити річний максимум. Причиною зростання золота може бути очікування зростання інфляції, великі продажі державних облігацій США та зростання євро відносно долара. Скоро може початись корекція, а тому продаємо частину золота, фіксуючи прибуток. Рекомендую  ребалансувати золото-валютний портфель у вигляді: 35% - у гривні, 30% - у доларі, 30% - у евро, 5% - в золоті.

       

Портфель акцій українського фондового ринку

Режим формування:
автоматизований

 

Дотичний портфель за методом Марковиця

Історія змін та коментарі аналітика :
10.05.09 Євген Пенцак. Протягом двох місяців фондовий ринок України демонструє зростання. На ринку з’явився вагомий  висхідний тренд, що дозволив виявляти оптимально диверсифікований інвестиційний портфель згідно до стратегії Марковиця. Дана стратегія себе добре зарекомендувала протягом останніх 30 років. Тому, на мою думку, вона повинна спрацювати і на нашому фондовому ринку. Проте, це не єдина стратегія інвестування, яку використовують для інвестування на ринку акцій. Якщо вона не буде показувати задовільного результату, то ми запропонуємо нашим читачам інші корисні стратегії інвестування. 

       

Портфель пайових інвестиційних сертифікатів КУА

Режим формування:
автоматизований

 

Дотичний портфель за Марковицем

Історія змін та коментарі аналітика :
12.10.09 Євген Пенцак. Оптимізаційна модель Марковиця, застосована до пайових інвестиційних сертифікатів українського фондового ринку накінець запрацювала! Тобто, можна починати формувати інвестиційні портфелі з інвестиційних сертифікатів. Проте рекомендую бути обачним, і при остаточному виборі портфеля інвестсертифікатів особливу увагу звертати увагу на надійність відповідної КУА та тривалість її присутності на українському ринку.

       
     

 


 

RedTram Україна