Картини

Чудова можливість інвестувати у твори мистецтва. Життя коротке - мистецтво вічне! Ви вже почуваєте себе спокійно, маєте свій бізнес, пристойний інвестиційний портфель, вам не потрібно думати про хліб «насущний» … Діти вже закінчили престижні навчальні заклади або ще вчаться закордоном, здобуваючи пристойну професію. Свій бізнес ви почали в ранніх 90-их, життя вас кидало в різні сторони – від торгівлі дріб’язком до управління компанію, а деколи й цілим холдингом.

Євген Пенцак (191) 24 Лютий'11 (8 років тому)

Твори мистецтва у вашому інвестиційному портфелі

Ви вже почуваєте себе спокійно, маєте свій бізнес, пристойний інвестиційний портфель, вам не потрібно думати про хліб «насущний» … Діти вже закінчили престижні навчальні заклади або ще вчаться закордоном, здобуваючи пристойну професію. Свій бізнес ви почали в ранніх 90-их, життя вас кидало в різні сторони – від торгівлі дріб’язком до управління компанію, а деколи й цілим холдингом.

22 Лютий'11 (8 років тому)

Галерея АННА

Продаж живопису, акварелей та графіки сучасних художників; замовлення і продаж копій відомих світових шедеврів живопису, виконаними сучасними художниками на професійному рівні; замовлення і продаж рам для картин, дзеркал, вишивок, фотографій, плазмових телевізорів тощо.

15 Лютий'11 (8 років тому)

Картинна галерея

Наша послуга арт-банкінгу розрахована на інвесторів приватних і корпоративних. Серед наших клієнтів є не тільки колекціонери, яким важливо зараз оцінити свою колекцію й забезпечити ліквідність її частини чи доформувати її за заданим принципом, але й такі клієнти, що бажають стильно оформити свої офіси та приміщення, демонструючи відвідувачам та гостям свій вишуканий смак. Ми Вам допоможемо придбати те, що Ви шукаєте, як на сторінках нашу сайту, так і спілкуючись з нашими арт-менеджерами та фахівцями з арт-банкінгу! До Вашої уваги картини таких художників:

RedTram Україна