Елітний офісний центр

04 Березень'09

Теги: інвестиційні пропозиції, нерухомість, ліквідність, інвестор, інвестиції

Елітний офісний центр, 0.1 га в центрі м. Київ. Отримано дозвіл на проведення будівельних робіт, загальна площа згідно до проекту - 1294 кв.м.

Інвестиція: проект «Елітний офісний центр»

Адреса: Київ, вул. Грушевського 3

Вартість проекту: 26 млн. грн.

Власник: ТОВ «Каданс компані»

Площа земельної ділянки: 0,1 га

Цільове призначення: будівництво і подальша експлуатація шахового клубу, загальна площа згідно до проекту - 1294 кв.м.

Концепція проекту:

Унікальною особливістю проекту є його розташування в історичній частині міста – Маріїнському парку поблизу будинку Верховної Ради України. Біля ділянки розміщені найкращі готелі Києва: «Дніпро», «Україна», «Хрещатик», «Джин тама», «Hyatt» та багато найпрестижніших ресторанів столиці.

Респектабельний архітектурний дизайн, поєднання класичних архітектурних форм з сучасними матеріалами і технологіями будівництва та унікальне розташування стануть безумовними перевагами проекту при виборі місця під побудову представницького офісу.

Додаткова інформація – отримано дозвіл на виконання будівельних робіт.

Обґрунтування. За оцінками експертів попит на нерухомість у центральній частині м.Києва завжди буде високим, і тому за будь яких умов на ринку дану земельну ділянку чи реалізований проект можна буде вигідно продати.

Ризики. Основним ризиком є ліквідність, тобто швидке знаходження покупця для перепродажі проекту, особливо в теперішніх ринкових умовах.
Отримати детальну інформацію

* Ім'я:
* E-mail:
Контактний телефон:
Коментар:

Заповніть обов'язкові поля


RedTram Україна