Готель, незавершене будівництво.

10 Лютий'09

Теги: інвестиційні пропозиції, ліквідність, інвестор, нерухомість

Львів, вул. Цехова, 1 - Куліша. Готель на 41 номер, конференц-зал. Готовність 90%.

Інвестиція: Нерухомість (готель – незавершене будівництво)

Місто: Львів, вул. Цехова, 1 - Куліша

Схема оплати: за домовленістю

Площа: 2828,13 кв.м., земельна ділянка – 410 кв.м., 8 поверхів

Вартість 1 кв. м.: 1200 у.о.

Ступінь готовності – 90%

Додаткова інформація - готель розрахований на 41 номер, клієнтська аудиторія складатиметься з туристичних груп, бізнес-форумів та конференцій (в проекті готелю передбачено конференц-зал).

Обґрунтування. За оцінками експертів попит на готельну нерухомість у Західній Україні зростатиме з наближенням Євро 2012. При цьому можна очікувати на спекулятивний ріст запропонованого готелю за рахунок його вдалого місцезнаходження та оригінального проекту. Прогнозуємо, що його можна буде вигідно продати в межах двох років. Перевагою даної пропозиції є високий ступінь готовності (90%), що усуває ризики незавершення його будівництва.

Ризики. Основним ризиком є ліквідність, тобто швидке знаходження покупця для перепродажі готелю, а також можливість відміни проведення Євро 2012 у м. Львові. Ймовірність такого сценарію є незначною, оскільки будівництво стадіону знаходиться в активній стадії і розпочинаються роботи з реконструкції аеропорту. Готельне будівництво в Львівському регіоні масово заморожується, а тому зростатиме привабливість придбання практично готових готелів за мінімальними цінами іноземними інвесторами.

Фотографії проекту готелю та його розташування, зображено нижче.


Натисніть на фотографію для збільшення.Отримати детальну інформацію

* Ім'я:
* E-mail:
Контактний телефон:
Коментар:

Заповніть обов'язкові поля


RedTram Україна