Квартири

08 Травень'09

Теги: інвестиційні пропозиції, ліквідність, депозит, нерухомість

Квартири у 6-поверховому будинку, термін здачі – липень 2009 року.

Інвестиція: Нерухомість (квартира)

Місто: Львів

Схема оплати: через депозит-кредит або інвестиційний сертифікат

Площа: 45, 80, 100, 130, 170 м. кв. у 6 поверховому будинку

Вартість 1 м кв: від 5500 грн. до 6500 грн. в залежності від площі, поверху та розташування

Термін здачі будинку: липень 2009 року

Обґрунтування. За оцінками експертів попит на нерухомість у Західній Україні буде стабільним і інвестиції в нерухомість уважаються найбільш привабливими у порівнянні з іншими регіонами України. При здачі будинку ціна, як правило, зростає на 500 грн. за кв.м. При цьому можна очікувати на спекулятивний ріст запропонованого житла за рахунок його вдалого місцезнаходження та оригінального проекту. Прогнозуємо, що квартиру можна буде вигідно продати за 8500 - 10000 грн. за м. кв. в межах двох років.

Продажу квартир ми фіксуємо у гривнях, а враховуючи можливість зростання долара наприкінці 2009 р. до 12 грн., можна отримати спекулятивний ріст ціни за рахунок цієї складової або заощадити свої майбутні витрати на придбання квартири. Ще одним чинником зростання вартості нерухомості є значне зростання собівартості будівництва, яке вже досягло 7000 грн. за кв. м. Перевагою даної пропозиції є короткий термін, що залишився до здачі будинку, усуваючи ризики незавершення будівництва.

Ризики. Основним ризиком є ліквідність, тобто швидке знаходження покупця для перепродажі житла, а також загальне падіння попиту на житло (обвал ринку нерухомості) у м. Львові. Ймовірність такого сценарію є незначною у Львівському регіоні, і при цьому втрати будуть мінімальними і тільки в короткому інтервалі часу. Будівництво в Львівському регіоні масово заморожується, а тому зростатиме привабливість придбання зданих високоякісних квартир у новобудовах за мінімальними цінами.

Поточний стан робіт. Корпус вже збудовано повністю, завершуються внутрішні роботи та встановлюється індивідуальне опалення. У перелік виконаних робіт при здачі входить влаштування місць підключення мереж, встановлення зовнішніх вікон; влаштування внутрішніх електромереж; встановлення зовнішніх вхідних дверей, штукатурка стін, стяжка підлоги, встановлення лічильників, влаштування системи опалення разом з індивідуальним газовим котлом.

Фотографії з розташуванням будинку, в якому продаються квартири (станом на 1.07.08), зображено нижче.


Натисніть на фотографію для збільшення.Отримати детальну інформацію

* Ім'я:
* E-mail:
Контактний телефон:
Коментар:

Заповніть обов'язкові поля


RedTram Україна