Комплекс апартаментів "Лісова пісня"

15 Березень'11

Комплекс апартаментів "Лісова пісня" вишукано підіймається над містом-оздоровницею Трускавцем, котре є широковідомим бальнеологічним курортом. З вікон відкривається розкішна панорама на місто, ліс, гори. До комплексу веде нова високоякісна під’їзна дорога – і жодних прилеглих автомобільних магістралей.

ВАШІ АПАРТАМЕНТИ В ТРУСКАВЦІ - ВАШ ПОСТІЙНИЙ КУРОРТ, ВАШ ПОСТІЙНИЙ ПРИБУТОК

Комплекс апартаментів "Лісова пісня" вишукано підіймається над містом-оздоровницею Трускавцем, котре є широковідомим бальнеологічним курортом. З вікон відкривається розкішна панорама на місто, ліс, гори. До комплексу веде нова високоякісна під’їзна дорога – і жодних прилеглих автомобільних магістралей.

Чудова рекреаційна зона

Упритул до будинку підступає ліс. Наповнене пахощами, свіже, незагазоване повітря та низький рівень шуму сприяють доброму самопочуттю та повноцінному відпочинку. У внутрішньому дворі комплексу – великий дитячий майданчик. Всього 15 хвилин – і ви у центрі міста, в курортному парку чи бюветі мінеральних вод, на купальному озері.

 

Світло

Завдяки унікальному проектуванню комплекс не затінює навколишніх будинків. Розміщення кімнат по обидва боки будинку сприяє тривалому освітленню квартир денним світлом.

Зручність для власників автомобілів

Велика гостьова стоянка.

Безпека

Територія комплексу та автомобільної стоянки знаходиться під цілодобовою охороною.

Доступність для кожного

Враховуючи ексклюзивність помешкання – це найвигідніша пропозиція на ринку нерухомості м. Трускаця!

Незаперечною перевагою нашого житла є оптимальне поєднання високої якості та відносно низької ціни. Секрет успіху – в застосуванні найновіших будівельних технологій, матеріалів і техніки.

Свобода вибору

Широкий асортимент квартир на будь-який смак: 10 типів одно-, дво- та трикімнатних елітних квартир від 33,3 до 76,1 кв. м. Можливість довільного планування та дизайну за власним уподобанням.

Розвинута інфраструктура комплексу

До послуг мешканців – продуктовий супермаркет, магазини промислових та господарських товарів, аптека, кафе, найбільший в регіоні SPA-салон - з унікальними митодиками релаксації, оздоровлення організму і корекції фігури. Загальна площа приміщень які відведені для інфраструктури близько 2000 кв.м. Власна експлуатаційна структура, спеціалісти якої обслуговують комплекс (охорона, поточні ремонти, прибирання).

Функціональний та якісний дизайн вашої квартири та здача «під ключ»

Ви маєте можливість за власним смаком оформити квартиру та реалізувати свої задуми за допомогою спеціалістів будівельної компанії "Авеню" м. Київ) та "Дизайн-груп" м.Львів). Фахівці даних фірм оформлять інтерєр Вашої квартири, виконають ремонтні роботи, підберуть меблі та предмети інтерєру. Все, до найменших дрібниць, буде підкреслювати Вашу індивідуальність та створюватиме затишок!

Завантажити презентацію проекту >>

Детальніше про проект www.lp.tks.ua

Інформація про забудовника

Об´єднання підприємств "ТКС" – компанія заснована у лютому 2000 року з метою надання будівельних послуг та експлуатації готельних комплексів і торгових центрів. В 2004 році компанія стає фіналістом всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України-2004" у номінації "Проектно-будівельні роботи". Динамічний розвиток і правильний управлінський менеджмент вже у 2006 році виводить підприємство у лідери регіону в будівельній галузі. На сьогоднішній день компанія "ТКС" є не тільки великою будівельною фірмою, а й учасником СЕЗ "Курортополіс Трускавець" і реалізує проекти по будівництву готелів, елітного житла, торгівельних та розважальних комплексів тощо. За рахунок високої капіталізації останніх років, сьогодні компанія "ТКС" реалізує інвестиції у житлові та виробничі сфери, потужно вийшла на ринок девелопменту Західної України.

Компанія "ТКС" використовує сучасне монолітно-каркасне будівництво. Зовнішні стіни із найякіснішої червоної цегли, пластикові вікна – - все це дозволяє досягти максимального енергозбереження. Лоджії з сучасних алюмінієвих конструкцій засклені тонованим склом. Автономне опалення та цілодобове водопостачання. До будинку підведена оптоволоконна лінія, яка забезпечує весь комплекс комунікацій: телефон, високошвидкісний інтернет, кабельне телебачення. Кожна квартира підготовлена для інсталяції кондиціонерів та обладнана всіма типами лічильників. Встановлені надійні броньовані двері. Високий рівень міжквартирної та міжповерхової звукоізоляції досягнено завдяки використанню найкращих ізоляційних матеріалів. Сучасні безшумні ліфти з плавним рушанням і зупинкою, оснащені системою аварійного живлення.

www.tks.ua




Отримати детальну інформацію

* Ім'я:
* E-mail:
Контактний телефон:
Коментар:

Заповніть обов'язкові поля


RedTram Україна