Готельно-рекреаційний комплекс

04 Травень'09

Теги: інвестиційні пропозиції, нерухомість, інвестор, інвестиції

Бізнес-план комплексу з трьох окремих та трьох зблокованих багатоповерхових будинків. м. Львів, вул. Бойківська,5. Площа земельної ділянки - 1,53 га, загальна площа - 19274,0 м2.

Об'єкт будівництва: рекреаційний комплекс з гостьовими апартаментами та зблокованою житловою забудовою. Комплекс склається з трьох окремих та трьох зблокованих багатоповерхових будинків. Проектною пропозицією в кожному з багатоповерхових будинків на перших поверхах передбачаються вхідні холи з рецепцією, приміщення обслуговуючого персоналу та приміщення спортивно-оздоровчого призначення (басейн, сауна, фітнес-зал, масажний кабінет тощо). В підземних поверхах планується розташувати паркінг, який з'єднуватиме три багатоповерхові будинки. Підземний поверх сполучатиметься з житловими поверхами та першим поверхом ліфтом.

Розташування: Ділянка, площею 1,53 га, на якій буде збудовано готельно-рекреаційний комплекс, розташована на околиці південної історичної частини м.Львова, поблизу центра міста. Згідно генерального плану м.Львова і концепції розвитку міста функціональне призначення території ділянки – територія паркової зони з об'єктами відпочинково-оздоровчого і спортивно-розважального характеру. Саме сусідство з парковою зоною і є ще одною перевагою даного комплексу перед іншими.

Технічна інформація:

  • площа забудови: 4 675,0 м2;
  • загальна площа: 19 274,0 м2;
  • площа ділянки: 1,53 га;
  • кількість будинків в комплексі – 6 (шість);

Термін будівництва – 3 роки.

Натисніть для збільшення

 

Інформація про забудовника.

Земельна ділянка під забудову надана ТзОВ “Варіант-Глобус Плюс” в оренду строком на 10 років (до 28.02.2018р.) згідно Договору оренди землі від 18.03.2008р. № Ф-850. Для фінансування будівництва готельно-рекреаційного комплексу було створено  Фонд фінансування будівництва виду «А» “ЕКО-ДІМ” , згідно Договору про організацію спорудження Об’єкта будівництва та введення його в експлуатацію № 03/08 від 03.10.2008р., укладеного між Товариством з обмеженою відповідальністю “Варіант-Глобус Плюс”(“Забудовник”) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» ( “Управитель”).

Товариство з обмеженою відповідальністю “Варіант-Глобус Плюс” діє на підставі Рішення Виконавчого комітету Львівської міської ради № 646 від 27.06.2008 року «Про проектування і будівництво ТзОВ “Варіант-Глобус Плюс” рекреаційного комплексу та зблокованої житлової забудови на вул. Бойківській,5 зі знесенням нежитлових будівель». Будівництво  готельно-рекреаційного комплексу здійснюватиме Корпорація будівельних підприємств “Галичартбуд” ( Генпідрядник) на підставі Договору підряду б/н від 12.03.2008р. Корпорація будівельних підприємств "Галичартбуд" — одне з найпотужніших будівельних підприємств Львівської області, яке володіє потужним кадровим та виробничим потенціалом. Інженерно-технічний персонал підприємства має значний досвід промислового та житлового будівництва.

Фактично підприємство КБП «Галичартбуд» є комбінатом, який задовільняє власні потреби практично у більшості будівельних матеріалів. Власна виробнича база, а саме бетонний завод, цех залізобетонних виробів, дільниця металообробки, пилорама з столярним цехом, а також парк транспорту та механізмів. Парк механізмів та транспорту підприємства включає близько 100 одиниць техніки, включаючи: баштові крани, автокрани, міксери, самоскиди, екскаватори, тягачі-довгоміри, бульдозери, парк легкового транспорту.

Керівник корпорації – Артемович Володимир Ількович

План фінансування: власна участь у проекті планується в розмірі 30 % від загальної вартості проекту (близько 25 млн.грн.), 70 % вартості – кошти інвесторів.

Переваги готельно-рекреаційного комплексу перед конкурентами:

  • об'єднання всіх основних і супутніх послуг в один комплекс;
  • вигідне місцерозташування;
  • велика кількість паркувальних місць на автостоянці;
  • приваблива цінова політика;
  • наявність поруч з готелем паркової зони.Отримати детальну інформацію

* Ім'я:
* E-mail:
Контактний телефон:
Коментар:

Заповніть обов'язкові поля


RedTram Україна