Монети

Давайте поринемо у світ нумізматики, щоб відчути подих століть… Навіть у кризу життя продовжується… Банально… Але, що не кажіть, часу з’являється більше. Можна поговорити з дітьми про те, що справді важливо, а на що не вартує витрачати час. Що ж є важливим? Це вміння рефлексувати, тобто роздумувати над власним досвідом, досвідом своїх батьків та дідів, щоб передати його наступним поколінням. Можна, наприклад, відкрити альбом з поштовими марками і спробувати пояснити дітям усі ці «серпи й молоти», незрозумілі гасла на кшталт «Слава КПРС» тощо.

Андрій Босак (3) 12 Вересень'11 (8 років тому)

Осінь – «золота» пора

НБУ достойно підготувався до святкування 20-річчя Незалежності України – випустив на ринок монети у трьох металах: мідно-нікель, срібло, золото. Усе б нічого, однак дата випуску (П’ятниця, 19 серпня 2011 року) практично співпала з максимумом ціни золота за всю історію торгів (1900 дол. США за трійську унцію у понеділок, 22 серпня 2011 року). Більшість крупних колекціонерів та інвесторів у цей час ще «відпочивали» від активних операцій…

Теги: золото, НБУ

Андрій Босак (3) 10 Березень'11 (8 років тому)

Грошові знаки, які завжди зростають у ціні

Навіть у кризу життя продовжується… Банально… Але, що не кажіть, часу з’являється більше. Можна поговорити з дітьми про те, що справді важливо, а на що не вартує витрачати час. Що ж є важливим? Це вміння рефлексувати, тобто роздумувати над власним досвідом, досвідом своїх батьків та дідів, щоб передати його наступним поколінням. Можна, наприклад, відкрити альбом з поштовими марками і спробувати пояснити дітям усі ці «серпи й молоти», незрозумілі гасла на кшталт «Слава КПРС» тощо.

Андрій Босак (3) 10 Березень'11 (8 років тому)

Національний Банк України і як з ним боротися

НБУ випускає ювілейні та пам’ятні монети з мідно-нікелевого сплаву, срібла й золота, починаючи з 1995, 1996 та 1997 рр. відповідно. Є монети біметалеві з дорогоцінних (срібло + золото) або недорогоцінних металів (різні сплави міді, нікелю та цинку), зустрічаються з вкрапленням дорогоцінних і напівдорогоцінних каменів, оздоблених позолотою чи голографічними елементами. Вага золотих монет коливається від 1,24 до 31,1 гр (проба 900 або 999), срібних – від 15,5 гр до 1,5 кг (проба 925 або 999).

Теги: інвестиції, НБУ

RedTram Україна