RSS канал: Інвестиційні пропозиції

Інвестиційні пропозиції

В цьому розділі ми пропонуємо Вашій увазі реальні інвестиційні пропозиції. При розміщенні пропозицій ми робимо їх експертну оцінку, враховуємо їх актуальність, а також особисту довіру до людини чи компанії, що її пропонує.


Зв'яжіться з нами, щоб отримати більш детальну інформацію про інвестиційну пропозицію, що Вас зацікавила.


Протягом робочого дня ми надамо Вам необхідну інформацію, а також, за потреби, допоможемо зв’язатися з власником об’єкту чи його представником для обговорення і оформлення угоди купівлі/продажу.

Картини

Чудова можливість інвестувати у твори мистецтва. Життя коротке - мистецтво вічне! Ви вже почуваєте себе спокійно, маєте свій бізнес, пристойний інвестиційний портфель, вам не потрібно думати про хліб «насущний» … Діти вже закінчили престижні навчальні заклади або ще вчаться закордоном, здобуваючи пристойну професію. Свій бізнес ви почали в ранніх 90-их, життя вас кидало в різні сторони – від торгівлі дріб’язком до управління компанію, а деколи й цілим холдингом.

Монети

Давайте поринемо у світ нумізматики, щоб відчути подих століть… Навіть у кризу життя продовжується… Банально… Але, що не кажіть, часу з’являється більше. Можна поговорити з дітьми про те, що справді важливо, а на що не вартує витрачати час. Що ж є важливим? Це вміння рефлексувати, тобто роздумувати над власним досвідом, досвідом своїх батьків та дідів, щоб передати його наступним поколінням.

Нерухомість

Перевірені пропозиції на ринку нерухомості України. Аналіз доцільності та ризиків інвестування.

RedTram Україна