Блог Сергія Оксаніча

Про Інвестиційний лікнеп, Біржовий Чорнобиль та багато іншого цікавого читайте в блозі незмінного президента компанії «КІНТО» Сергія Оксаніча

Сергій Оксаніч (45) 08 Квітень'10 (9 років тому)

Куди інвестувати мільйон, або welcome на відьомський шабаш

Однокімнатна холостяцька квартира. На підлозі біля ліжка валяється зачитана книжка «Як стати інвестором». Господар квартири, чоловік середніх років, сидить у коридорчику й роздивляється конверт, щойно підсунутий йому під вхідні двері. На конверті надпис: «Лотерея «Відпочинок на Мільйон». Вельмишановний пане Леоніде Голубко! Раді повідомити Вас, що Ви стали фіналістом лотереї «Відпочинок на Мільйон» і маєте реальний шанс стати привілейованим інвестором мережі кращих готелів та курортів, що знаходяться в різних куточках світу. Для участі в завершальному етапі розіграшу Вам слід прийти…

Теги: капітал, кредит, інвестування

Сергій Оксаніч (45) 30 Березень'10 (9 років тому)

Льоня Голубков не вірить у пророцтва племені майя

«Ніщо не виникає з нічого і не зникає без сліду» Начебто й перлина вселенської мудрості, а сумніви викликає...

Теги: інвестор, фондовий ринок, капітал, криза, інфляція, грошові засоби

Сергій Оксаніч (45) 18 Березень'10 (9 років тому)

Янукович стане Чавесом, або переваги демократії над нафтою

Два місяці політичних баталій змусили дві третини дорослого населення країни робити квазі-вибір – вибір «меншого зла».Нарешті баталії вщухають. Україна не поринула в хаос вуличного політичного протистояння. Хоча мало хто наважується очікувати зниження температури політичних процесів у 2010 році.

Теги: КІНТО, криза, нафта

Сергій Оксаніч (45) 29 Грудень'09 (9 років тому)

Шахрайський рай працює без перерви на обід

В одному із західноєвропейських аеропортів бачив цікавий лайтбокс. Фотознімок асфальтованої доріжки, на якій лежить гаманець, повний грошей. Загублений гаманець! І підпис: «Горе? Так, це горе…». А нижче - пропозиція не тримати гроші готівкою, а вкладати їх до інвестиційного фонду інструментів грошових ринків.

Теги: криза, інвестиції

Сергій Оксаніч (45) 18 Грудень'09 (9 років тому)

Нашим пінгвінам не місце в Червоній книзі

Колись, навчаючись у США, мені довелося познайомитися з одним філадельфійським українцем. Будь-яка подібна поїздка збагачує на безліч знайомств: одні забуваються, інші, навіть через роки, стоять перед очима. 70-річний кров з молоком здоровань Пітер Мартинович пропрацював усе життя м’ясником, маючи свій власний магазинчик в центральній частині міста. Вийшовши на пенсію, зрозумів, що опікуватися бізнесом він, напевно, стомився. Діти великого інтересу до справи його життя не виявили. А тому він продав магазин, а виручені кошти вклав до кількох інвестиційних фондів і…почав заробляти на інвестуванні разів у десять більше, ніж заробляв протягом усього життя. Не знаю, наскільки він був успішним м’ясником, але інвестор з нього вийшов несподівано талановитий.

Теги: криза, інвестування, КІНТО, акції, капітал, фондовий ринок

Сергій Оксаніч (45) 09 Грудень'09 (9 років тому)

Звір, що дрімає в сутніках душі

За даними російських досліджень, біржова торгівля акціями сьогодні є чоловічою справою. Сильна стать тут представлена кількістю в 74%, жінки – у 26%. Найбільш втягнуті в цей вид бізнесу 30, 35 і 40-річні чоловіки. При цьому жінки представлені у більш широкому віковому діапазоні. Разом з тим, чоловіки здійснюють 87% усіх оборотів, жінки - лише 13%. Чоловіки більш схильні до спекулятивних операцій, ніж до інвестування. Циклічність дій на фондовому ринку також пов’язана з віковими показниками: так, чоловіки найбільш активні у віці 25-30 років і 40-50; відповідно, в 35 та в 55 вони втрачають інтерес до спекуляцій і займаються інвестуванням.

Теги: інвестор, фондовий ринок, акції

Сергій Оксаніч (45) 03 Грудень'09 (9 років тому)

Ви продаєте слов'янську шафу? ENTER!

Ще двадцять років тому ми і подумати не могли, що лежачи на дивані і дивлячись захоплюючий бойовик, зможемо замовляти собі піццу або суші через Інтернет. Життя рухається вперед. Ми лежимо, а воно рухається – навколо нас, для нас, заради нас. Ми клікаємо на галочки, відмічаючи в електронній заявці: маслини, анчоуси, пармезанчик…

Теги: криза, інвестування, акції

Сергій Оксаніч (45) 26 Листопад'09 (9 років тому)

Краща програма наступного президента - програма Photoshop

Як ся маєте напередодні виборів, панове? Я - наче в Луна-парку, де від кімнати сміху до кімнати страху – один крок. По всьому місту і з усіх стовпів на тебе вищиряються відфотошоплені білбордівські обличчя, які до того ж розмовляють заскорузлими рєчьовками-слоганами… По моді.

Теги: пенсія

Сергій Оксаніч (45) 19 Листопад'09 (9 років тому)

Гола правда про те, чому колобок пішов у президенти. Постскриптуп.

Чому я зробив майбутнім Президентом Колобка, зрозумілим стає з попереднього блогу, в якому повний апгрейд казки закінчився висуванням Колобка від громади, що усвідомлює безперспективність проходження на вищу керівну посаду в лісі таких маргіналів як Ведмідь, Вовк і Лисиця.

Сергій Оксаніч (45) 12 Листопад'09 (9 років тому)

Страшна казочка про колобка. Повний апгрейд. Частина п'ята.фінальна.

Колобок, Заєць, Дід з Бабою і Кіт сидять на ганку та апетитно наминають вареники з вишнями. Пригріває сонечко, в траві гудуть коники, на лужку раз-у-раз низьким басом мукає корівка.

Теги: інвестиції

RedTram Україна