Блоги

Блоги авторів нашого сайту.

Блог Сергія Оксаніча

Про Інвестиційний лікнеп, Біржовий Чорнобиль та багато іншого цікавого читайте в блозі незмінного президента компанії «КІНТО» Сергія Оксаніча

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 13 Травень'09 (10 років тому)

Інвестиційний лікнеп.Частина третя

Про біржі навряд чи можна говорити як про чийсь геніальний одноосібний винахід. Свідчення про час їхнього створення є надто суперечливими. Начебто, в ІІ столітті до нашої ери в Стародавньому Римі купці збиралися в певному місці, аби отримати інформацію про ціни та певні товари, сформувати єдині підходи до торгівлі та визначитися з вимогами до якості збіжжя. Не дивно: розвиток товарно-грошових відносин весь час підштовхував колективний розум до усвідомлення необхідності не просто домовлятися, а робити це а) системно, б) прозоро, в) за уніфікованими правилами. Підхід, що включав ці три компоненти, був комплексним, він передбачав причинно-наслідковий зв’язок між стабільною позитивною репутацією та успішністю. Тобто репутація забезпечувала підґрунтя для успішності.

Теги: фондовий ринок, облігація, акції, КІНТО, Сергій Оксаніч

Павло Шеремета (3) 13 Травень'09 (10 років тому)

Називайте мене євроазіатом

Китай став третьою економікою у світі, обійшовши нещодавно Німеччину.Світовою валютою невдовзі буде китайський юань. Світовим фінансовим центром, відповідно, буде не Нью-Йорк і не Лондон, а об'єднана біржа Шанхаю і Гонконгу. Тому перше, що потрібно зробити - це визнати для себе Україну євроазійською, а не лише європейською країною. І припинити кривитися, коли ми чуємо прикметник «євроазійська». Нічого поганого у цьому слові немає. Ми є не тільки Східною Європою. Ми також можемо бути Західною Азією. Точніше кажучи, ми можемо бути мостом зі Східної Європи у Західну Азію і навпаки. У цьому - наша велика потенційна перевага, а не недолік.

Теги: інвестування, макроекономіка, Україна, стратегія

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 29 Квітень'09 (10 років тому)

Дещо про біржовий Чорнобиль

В попередньому блозі я започаткував нову тему – інвестиційний лікнеп. Торкнувся Стародавньої Греції та першого видатного економіста Аристотеля. Звісно, сьогодні можна шкодувати або ні на тему того, що термін хремастика не прижився. Але принципового значення для нас цей факт сьогодні не має: хремастика Аристотеля живе без ідентифікації власної назви.

Теги: інвестування, КУА, КІНТО, Сергій Оксаніч

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 23 Квітень'09 (10 років тому)

Інвестиційний лікнеп.Частина перша

Поворот сюжету.Тема транспарентності, якій я приділив увагу у попередньому блозі, а також численні коменти моїх читачів на інтернет-ресурсах підштовхнули до рішення, що настав час більш активно долучитися до виховання майбутнього інвестора мені особисто. Наперед перепрошую той один відсоток читачів «Української правди», для яких наступні тексти видадуться притрушеними пилом історії або здадуться дещо академічними. Серія наступних блогів буде присвячена таким темам, як генезис відношення людства до інвестицій, корисні історії з найбільш вдалого розміщення та примноження власних капіталів, історичні паралелі та сучасні реалії інвестиційної справи. Чи буду я згадувати про продукти «КІНТО»? Так, буду. Але головна мета блогів – не реклама, і не ПР моєї компанії. Мета – пояснити переваги однієї ідеології над іншою. Ідеології не просто заробляти, а й примножувати зароблене. Це принципово для тих, хто хоче відчути себе на твердому фінансовому ґрунті.

Теги: КІНТО, КУА, золото, нерухомість, інвестиції, інвестор

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 17 Квітень'09 (10 років тому)

Транспарентність: від часів Соломона до наших днів

Коли компанія «КІНТО» обрала для себе ідеологію транспарентності, багато хто запитував, навіщо мені цей зайвий клопіт - відкривати секрети свого бізнесу. Чим менш відкритим є суспільство, тим простіше маніпулювати його громадянами. Чим більш заплутаними є схеми ведення бізнесу, тим більше шансів скористатися необізнаністю клієнта і збагатитися за рахунок його «цнотливості».

Теги: фондовий ринок, фондова біржа, інвестиції, інвестор, акції, КІНТО, КУА, Сергій Оксаніч

Ростислав Дацків (1) 17 Квітень'09 (10 років тому) Коментарів: 1

Втрата свободи – нас пронумерували!

Згадаймо номерне татуювання на руках в’язнів концтаборів. Навіщо ім’я, якщо може бути номер. Імена однакові, повторюються, а номери різні. Навіщо так багато цифр - номер паспорту, номер банківського рахунку, номер мобільного телефону, ip-адреса інтернет-користувача, ідентифікаційний код, код IMEA.

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 09 Квітень'09 (10 років тому)

«Перший» іде коридором…

Протягом тих тижнів, як я розпочав “блогову активність”, почув і прочитав багато нового і цікавого. Основної мети досягнув: відчув, наскільки різноплановим насправді є життя людини (звісно, себе маю на увазі), яка не завжди має змогу помічати чимало явищ і зв’язків між ними: через рутину, завантаженість графіка, необхідність бути одночасно в багатьох місцях і вирішувати там купу різних питань. Тепер я став уважнішим. Точніше, змушую себе це робити. Тому що, хочеш спілкуватися (а мета була саме такою) – вислухай і відчуй іншу сторону; хочеш викликати інтерес до себе – будь “модним” і сучасним; хочеш бути цікавим для інших людей – зупинись, подивись довкола і спробуй побачити те, що до тебе ніхто не зумів помітити.

Теги: криза, КУА, КІНТО, інвестиції, Сергій Оксаніч

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 02 Квітень'09 (10 років тому)

Інтуїція та успішність, або Про користь від записок із залу

Давно помітив, що численні семінари та лекції, на які мене запрошують у якості «аксакала» вітчизняного фондового руху, додають багато наснаги на тривалий час наперед. А до того, вони дають імпульс замислюватися над речами, які не помічаєш, не фіксуєш щодня. Просто робиш. Коли ж рутинна діяльність доходить до автоматизму, вона перетворюється на рух заради руху, не передбачає творчого підходу, розвитку. Записки «із залу», на які не встигаєш дати відповідь протягом відведеного на лекції часу, ще довго лежать на робочому столі. Деякі з них можна порівняти хіба що з найдорожчим скарбом: ось вона, дефініція, знайшов!

Теги: криза, інвестиції, КІНТО, КУА, Сергій Оксаніч

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 26 Березень'09 (10 років тому)

Президент "КІНТО" Сергій Оксаніч та його перший український незалежний інвестиційний блог

Ви помітили, що за сила-силенна інформаційного флуду з’явилася під час фінансової кризи у світових та вітчизняних медіа? Інформація, яка раніше могла розповсюджуватися лише через недолугі розмови фінансових квазі-аналітиків та їх перекази у виконанні домогосподарок, сьогодні все частіше друкується у шпігелі поважних видань.

Теги: криза, КІНТО, Сергій Оксаніч

RedTram Україна