Блоги

Блоги авторів нашого сайту.

Блог Сергія Оксаніча

Про Інвестиційний лікнеп, Біржовий Чорнобиль та багато іншого цікавого читайте в блозі незмінного президента компанії «КІНТО» Сергія Оксаніча

Павло Шеремета (3) 09 Липень'09 (10 років тому)

Чи можливе швидке зростання без «сильної руки»?

В управлінні, у тому числі державному, є щось шизофренічне. Адже управління передбачає два різні процеси: прийняття управлінського рішення і його впровадження. Ці два процеси, як говорить Др. Адізес, не можуть бути проведені однаково ефективно в одному режимі. Якість управлінського рішення значно підвищується при його демократичному обговоренні. Однак це ж демократичне обговорення заважає у процесі швидкого впровадження рішення.

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 09 Липень'09 (10 років тому)

Лист до фатального везунчика

Навряд чи знайдеться в світі хтось байдужий до власної долі. В словах «фатум» або «фаталізм» більшість відчуває приреченість та сумирну покірність. Начебто вони і праві, але лише в тому випадку, якщо від початку вважати свою долю занепалою та нещасною. А якщо доля (зірка, карма) щасливі?

Теги: інвестиції, КІНТО, КУА, нерухомість, золото, акції, інвестор, інвестування

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 01 Липень'09 (10 років тому)

Я сало на золото не міняю

Спершу відкоригую сам себе у попередньому блозі. Не лише за землю й жінок проливалися ріки крові. Метал жовтого кольору завжди зачаровував своєю магією, змушував не спати ночами, берегти накопичене, думати над шляхами його примноження, штовхав на авантюри та війни, зради та вбивства. А мрія й віра в можливість створення «філософського каменя», що перетворюватиме всі предмети навколо на золото, вартували життя багатьом фанатичним алхімікам, які, бідолахи, сотнями закінчували своє життя на вогнищах Святої Інквізиції.

Теги: акції, фондовий ринок, КІНТО, КУА, інвестиції, золото

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 25 Червень'09 (10 років тому)

Закопане в землю: "Диханіє спирає..."

Стільки людської крові, скільки пролилося її за право на землю, пролилося хіба що за право на жінку… Ніколи не забуду вивчення шкільного програмного твору Івана Карпенка-Карого «Сто тисяч». Радянська ідеологічна машина затаврувала цей твір потужним штампом «Комедія», і це автоматично означало, що ми мали сміятися над приватно-власницькими настроями поміщика Герасима Калитки. Нагадаю кілька найбільш показових цитат із цього «смішного» твору: «Ох, земелько, свята земелько, Божа ти донечко!». Або: «Як радiсно тебе загрiбати докупи, в однi руки. Приобрiтав би тебе без лiку…». Плани поміщика: «Всю землю навкруги скуплю. Їдеш день. Чия земля? Калитчина. Їдеш два. Чия земля? Калитчина. Їдеш три. Чия земля? Калитчина… Диханiє спирає…».

Теги: КІНТО, КУА, ліквідність, інвестиції, інвестор, криза

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 18 Червень'09 (10 років тому)

Ще п'ятдесят грамів інвестицій, і Ви - нерухомість :)

Вкладання коштів у нерухомість завжди уявляється «зрозумілим» інвестуванням. Натомість цінні папери - акції та облігації - за відсутності у власника розвиненої уяви та розуміння ринкових процесів, не дають можливості осягнути, чим же саме ти володієш (для декого це все одно, що уявити безкінечність Всесвіту). Зате з нерухомістю – ніякої абстракції: до власних квадратних метрів можна доторкнутися, їх можна відчути, помацати. Майже кантівське: об’єктивна, так би мовити, реальність, яка дана нам у відчутті.

Теги: КІНТО, КУА, інвестиції, інвестор, облігація, акції, інвестування, нерухомість

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 10 Червень'09 (10 років тому)

Манька Облігація та Джеймс Бонд були родичами?

Акції чи облігації? Що обрати та які ризики несуть власники цих інструментів? І наостанок - так що ж подібного між облігаціями та чоловіками?

Теги: девальвація, інфляція, інвестиції, інвестор, КІНТО, КУА, криза, фондовий ринок, облігація

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 03 Червень'09 (10 років тому)

Ризики, які ми обираємо

В Радянському Союзі для поняття «ризик» було віднайдено ГОСТ Р 51897-2002, який визначив це явище, як «поєднання вірогідності події та її наслідків».

Теги: криза, інвестор, акції, фондовий ринок, КІНТО, КУА, нерухомість, інвестування

Павло Шеремета (3) 01 Червень'09 (10 років тому)

Національна Місія Малайзії

В Україні йде вже довга дискусія про об’єднуючу ціль для всієї країни. Пропоную скористатись досвідом Малайзії, яка на початку 80-х років виробила для себе Національну Місію–2020.

Теги: капітал

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 27 Травень'09 (10 років тому)

Атака на кризу

Нерідко згадую байку про двох жаб, які, на біду, потрапили до відра з молоком і не могли звідти вилізти. Одна жаба зрозуміла марність своїх зусиль і, склавши лапки, померла. Друга плавала в молоці до знесилення, збила своїми, на перший погляд, слабими лапками молоко на сметану і вистрибнула на волю.

Теги: КІНТО, КУА, інвестування, індекс, криза

Блог Сергія Оксаніча - Сергій Оксаніч (45) 20 Травень'09 (10 років тому)

Я ♥ велику депресію

Що таке криза? Її виникнення, ідентифікація та розвиток. Об'єктивні та суб'єктивні чинники в цих процесах. Кризова динаміка з 1857 року до сьогодні в Україні та цілому світі.

Теги: КІНТО, банківська система, валюта, акції, криза

RedTram Україна