Юрій Сколотяний

Публікації - Юрій Сколотяний (3) 08 Листопад'11

Заморожений інвестклімат

Інвестиційна тема - одна з найбільш заяложених в інформаційному просторі - вже давно всім неабияк набридла. Здебільшого через відсутність на цій ниві хоч якихось значущих результатів. Рахунок у заявах чиновників про потреби сфер економіки, для яких є нагальними якісне оновлення та модернізація, вже давно пішов на десятки мільярдів доларів окремо і на сотні мільярдів - спільно. Реально ж залучувані в країну інвестиції залишаються мінімум на два порядки меншими. І якісного поліпшення ситуації в найближчому майбутньому, судячи з останніх "досягнень" як у зовнішньому, так і у внутрішньому просторі, годі й чекати.

Теги: інвестиції

Публікації - Юрій Сколотяний (3) 02 Лютий'09

Дефолтотоксикоз

Попри всю свою абсурдність і безвихідність, протистояння між ключовими центрами політичного та економічного впливу в Україні дедалі більше виходить за межі розумного. Фінансова система демонструє чудеса непотоплюваності і якимось дивом ще тримається. А чиновники тим часом продовжують плекати грандіозні інвестиційні плани...

Теги: НБУ, інвестування, дефолт

Публікації - Юрій Сколотяний (3) 17 Грудень'08

Валютна істерія: хто відповідальний?

Минулого тижня валютна істерія досягла свого апогею, коли одна з київських газет опублікувала інформацію, що в секретаріаті президента обговорюється ідея примусового переведення всіх доларових вкладів населення в гривню.

Теги: валютний ринок, дефолт, процентна ставка, експортер, девальвація, банківська система, НБУ, криза

RedTram Україна