Євген Пенцак

Євген ПенцакЄвген Пенцак - управляючий партнер фірми FinArt Smart Solutions, к.ф.-м.н., PhD (докторантура з фінансів) при об'єднанні швейцарських університетів, викладав економетрику у Лозанському університеті, фінансову математику у Лозанській політехніці, інвестиційний менеджмент у Ротердамському університеті, а також економіку та фінанси у Києво-Могилянській бізнес-школі.

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 21 Березень'11

Грошові знаки, які завжди зростають у ціні

Навіть у кризу життя продовжується… Банально… Але, що не кажіть, часу з’являється більше. Можна поговорити з дітьми про те, що справді важливо, а на що не вартує витрачати час. Що ж є важливим? Це вміння рефлексувати, тобто роздумувати над власним досвідом, досвідом своїх батьків та дідів, щоб передати його наступним поколінням. Можна, наприклад, відкрити альбом з поштовими марками і спробувати пояснити дітям усі ці «серпи й молоти», незрозумілі гасла на кшталт «Слава КПРС» тощо.

Теги: інвестиції, Євген Пенцак

Картини - Євген Пенцак (191) 24 Лютий'11

Твори мистецтва у вашому інвестиційному портфелі

Ви вже почуваєте себе спокійно, маєте свій бізнес, пристойний інвестиційний портфель, вам не потрібно думати про хліб «насущний» … Діти вже закінчили престижні навчальні заклади або ще вчаться закордоном, здобуваючи пристойну професію. Свій бізнес ви почали в ранніх 90-их, життя вас кидало в різні сторони – від торгівлі дріб’язком до управління компанію, а деколи й цілим холдингом.

Новини - Євген Пенцак (191) 15 Лютий'11

Твори мистецтва у вашому інвестиційному портфелі

Ви вже почуваєте себе спокійно, маєте свій бізнес, пристойний інвестиційний портфель, вам не потрібно думати про хліб «насущний» … Діти вже закінчили престижні навчальні заклади або ще вчаться закордоном, здобуваючи пристойну професію. Свій бізнес ви почали в ранніх 90-их, життя вас кидало в різні сторони – від торгівлі дріб’язком до управління компанію, а деколи й цілим холдингом.

Теги: портфель інвестицій, ліквідність

Фінансові - Євген Пенцак (191) 10 Лютий'11

Нестандартні підходи у прийнятті бізнес-рішень

«Енріко Фермі проти Льва Толстого або геніальна ПРОСТОТА»

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 05 Листопад'10

Про глобальні інвестиції та інвестиційні ризики 2010-2011: що повинен знати кожен інвестор

В останній своїй книзі "Freefall" Нобелівський лауреат Джозеф Стігліц зазначив: "Кажуть, що кожен, хто знаходився на межі життя та смерті, переоцінює пріоритети та цінності. Глобальна економіка якраз переживає стан клінічної смерті".

Теги: інвестування, Євген Пенцак

Публікації - Євген Пенцак (191) 15 Вересень'10

"Ходи конем!", або структуровані багатоходові комбінації у бізнесі

Що робити? В який сегмент бізнесу йти? Які нові маркетингові стратегії використовувати для збільшення частки ринку та прибутку? Як передбачити усі можливі реакції конкурентів? Що більше запитань ставлять власники, то менше впевненості у відповідях топ-менеджерів компанії. Сучасний бізнес нагадує високоінтелектуальну гру без чітких правил.

Публікації - Євген Пенцак (191) 27 Липень'10

Про книгу Джорджа Акерлофа і Роберта Шиллера "SPIRITUS ANIMALIS або Як людська психологія керує економікою і чому це важливо для світового капіталізму"

Вашу довіру до світового фінансового порядку підірвано?! Ви вже не впевнені в збереженні своїх заощаджень?! Ви не розумієте, куди зараз вигідно інвестувати?! Ви хочете зрозуміти причину стрімкого падіння американських фондових індексів у четвер, 6 травня 2010, цін на нерухомість в 2008 р., останнє падіння євро, стрімкі зростання та падіння українського фондового ринку в першому півріччі 2010 р.?!

Теги: фінансовий ринок, Євген Пенцак

Думки посеред тижня - Євген Пенцак (191) 24 Червень'10

Думки посеред тижня: Нейробіологія і нелогічний менеджмент

Мене завжди захоплювала думка про те, що робить людей успішними? Що таке успішність? Я знаю багато талановитих людей, які так і не змогли реалізуватись, яких не змогли оцінити по достоїнству у суспільстві. Тоді їх емоційне невдоволення результатами своєї праці призводить до «ступору» інтелектуального. Сучасні дослідження з нейробіології показують, що в процесі прийняття рішень емоції відіграють більшу роль, ніж логіка.

Теги: Євген Пенцак

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 31 Травень'10

Порада Євгена Пенцака: балансування на канаті без права на помилку

Інформаційний фон тижня: загрозлива ситуація з дефіцитом бюджету Греції, Іспанії, Італії та Португалії, український фондовий ринок відбився від «дна», але обіцяв повернутись назад, підвищення акцизів на горілку, тютюнові вироби, мінеральну воду, війна податкової з «чужим» бізнесом за наповнення бюджету

Теги: фондовий ринок, портфель інвестицій, Євген Пенцак

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 15 Квітень'10

Порада Євгена Пенцака: танець маленьких лебедів … але чорненьких

Інформаційний фон тижня: непоправна втрата польського народу, український фондовий ринок рветься до своїх докризових показників, Україна відмовилась від останньої партії високозбагаченого урану, розгляд бюджету на 2010 рік у парламенті, західні фондові ринки стрімко зростають на ознаках завершення фінансової кризи.

Теги: фондовий ринок, інвестування, Євген Пенцак

RedTram Україна