Михайло Колісник

Михайло КолісникМихайло Колісник - старший консультант Київської Школи Економіки (KSE), партнер Інституту стратегій inspira, управляючий партнер фірми FINART Smart Solutions, викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету, Бізнес-школі Інституту приватизації та менеджменту (Мінськ), стратегічні курси в Edinburgh Business School in Ukraine, інших провідних бізнес-школах України та за рубежем, кандидат економічних наук, доцент.

Сертифікований торговець цінними паперами. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Після захисту дисертації та стажування у Вейнському Державному Університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався у консалтинговій фірмі “Данськ Менеджмент Форум” (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань в провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голандії (Maastricht University). Зараз Михайло працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах та викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту управлінського та фінансового обліку. Впродовж трьох років був членом наглядової ради банку „Пекао (Україна), був членом наглядових рад ряду вітчизняних компаній.

Улюблені заняття – плавання, подорожування та робота з Інтернетом.

Михайло Колісник є автором більш ніж 100 статей у галузі фінансів та стратегічного менеджменту та очолював з 2008 по 2010 рр. Києво-Могилянську бізнес-школу (KMBS).

Публікації - Михайло Колісник (38) 30 Квітень'10

Методи фінансового аналізу або грошовий потік, як панацея бізнесу стаття російською

Часто, під час здійснення консалтингових проектів, після проведеної діагностики підприємства, доводиться чути запитання замовника: "Ну, як у нас справи? Ми будемо жити чи, вже померли?". Звичайно, замовник іронізує, так як консалтинг в більшості випадків замовляють підприємства далеко не "мертві", а більш того - "живіші за всіх живих". І, тим не менше, робота консультанта підприємства в 95% випадків починається з діагностики загального стану підприємства, аналізу бізнес процесів, аналізу фінансової звітності, діагностики діяльності компанії в області маркетингу, відносини з клієнтами та професійного розвитку персоналу.

Теги: капітал, ліквідність, Михайло Колісник, інвестор, консалтинг

Публікації - Михайло Колісник (38) 29 Квітень'10

Особливості національної оцінки проектів або зіставлення мети і ціни проектустаття російською

Друзі вирішили поїхати на рибалку ...Далі 90 хвилин суцільної пиятики відомої під назвою "Особливості національної риболовлі", що претендує на звання національного і народного фільму.

Теги: грошові засоби, фінансовий облік, Михайло Колісник

Публікації - Михайло Колісник (38) 29 Квітень'10

Оцінка бізнесу: у пошуках капіталу-невидимкистаття російською

Сходи круто вигиналася, сходинки, поскрипуючи під ногами відвідувачів,які піднімались, тонули в напівтемряві неосвітленого під'їзду. Пахло гасом, яким протирають металеві огорожі на старих сходових клітках, і ще чим-то вельми специфічним і малоприємним, що змушує згадати весь комплекс комунальних проблем сучасного міста.

Теги: інвестор, Михайло Колісник, капітал

Публікації - Михайло Колісник (38) 28 Квітень'10

Портфельна рапсодія або принципи портфельного менеджментустаття російською

Нашийник для собаки - це наче портфель для людини. З портфелем людину всюди пускають, і в цивілізоване суспільство, наприклад, ресторан, і в інші державні установи. І ні один швейцар навіть не посміє її зупинити.

Теги: фінансовий ринок, інвестиції, капітал, Михайло Колісник

Публікації - Михайло Колісник (38) 27 Квітень'10

Принципи аналізу ризиків проектів або як перетнути річку часустаття російською

Багато сучасних письменників-фантастів створили власні фантастичні і захоплюючі світи, в які надовго занурюються, захоплені інтересом до невідомого або огидою до існуючого, цілі покоління читачів. Деякі світи настільки популярні, що запозичення послідовників стали жити власним життям, так як знаходяться люди, які кращим проведенням вільного часу вважають гру в імпровізований театр по мотивах творів Дж.К.Ролінг, Г. Гаррісона або Дж.Толкієна.

Теги: Михайло Колісник, бізнес-модель

Публікації - Михайло Колісник (38) 26 Квітень'10

Принципи нарахування амортизації або вік вимірюється грошимастаття російською

Метою цієї публікації буде вияснення всіляких нюансів, передумов та наслідків нарахування амортизації.

Теги: Михайло Колісник, інвестиції, амортизація

Публікації - Михайло Колісник (38) 23 Квітень'10

Принципи позамовної калькуляції або як сконструйована "найкраща мишоловка"стаття російською

Слова Ральфа У. Емерсона щодо «найкращої мишоловки» вже давно стали притчею, яку багато разів цитували і політики, і економісти.

Теги: Михайло Колісник

Публікації - Михайло Колісник (38) 15 Квітень'10

Точка неповернення або як управляти цінами продуктів стаття російською

Коли сонце майже зникає за лінією горизонту і перші вечірні сутінки опускаються на землю, життя сучасного аеропорту, здається, сповільнює свій напружений ритм. Рідшає кількість пасажирів в транзитній зоні, вже не так швидко рухаються заправники та інші допоміжні машини, майже не видно автобусів з пасажирами. Тільки самотній невеликий приватний літак, вирулюючи майже до виїзду з допоміжної доріжки на злітно-посадочну смугу, якби в нерішучості завмирає, насправді чекаючи дозволу на зліт.

Теги: акції, Михайло Колісник

Публікації - Михайло Колісник (38) 14 Квітень'10

Третій вимір тривіального балансу стаття російською

Звучать уривками слова команди з незрозумілими термінами, значення яких, можливо, колись, будуть знати наші далекі нащадки. Ми на космічному кораблі багато-багато тисяч років тому ... вперед.

Теги: капітал, Михайло Колісник, фінансовий облік

Публікації - Михайло Колісник (38) 14 Квітень'10

Управління доречними витратами: посібник для Пацюків з Нержавіючої Сталі (стаття російською)

Один з найвідоміших і найбільш популярних американських письменників-фантастів Гаррі Гаррісон став таким завдяки циклу романів про супер-авантюриста галактичного масштабу Джимі діГрізе,прозваний своїм творцем Пацюком з нержавіючої сталі.

Теги: фінансовий облік, Михайло Колісник, інвестування

RedTram Україна