Євген Пенцак

Євген ПенцакЄвген Пенцак - управляючий партнер фірми FinArt Smart Solutions, к.ф.-м.н., PhD (докторантура з фінансів) при об'єднанні швейцарських університетів, викладав економетрику у Лозанському університеті, фінансову математику у Лозанській політехніці, інвестиційний менеджмент у Ротердамському університеті, а також економіку та фінанси у Києво-Могилянській бізнес-школі.

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 19 Вересень'11

Порада Євгена Пенцака: ми можемо купити час, але не можемо змінити наслідок

Власний погляд на поточну ситуацію на фінансових ринках (18.09.2011) Не секрет, що багато важливих подій, що відбуваються на фінансових ринках світу «готуються» заздалегідь. Після великого провалу ринків у 2008 році провідні інвестиційні банки опинились на грані банкрутства, їм не вдається повернути втрачений капітал до сьогодні, навіть отримавши значну фінансову допомогу від ФРС. Ринок перестав реагувати на плани кількісного пом’якшення (QE programs), рівень безробіття в США залишається на високому рівні – 9,1%, індекс споживчих очікувань знаходиться на найнижчому рівні за останні 30 місяців.

Теги: індекс, інвестор, фондовий ринок

Думки посеред тижня - Євген Пенцак (191) 12 Вересень'11

Думки посеред тижня: індуктивні та дедуктивні методи дослідження фондових ринків

Дуже часто мені доводиться дискутувати про застосовність тих чи інших фінансових теорій до поточного аналізу ринків, здійснення на його основі прогнозів та інвестиційних рішень. Ще частіше мені доводилось спостерігати за суперечками теоретиків і практиків на фінансовому підґрунті. Мене завжди дивувало, чому вони сперечаються? Науковці та дослідники використовують загальноприйняті моделі, що описані в усіх класичних підручниках, їх знає кожен магістр з фінансів. Чому висновки цих моделей не подобаються практикам?

Теги: акції, інвестор, фондовий ринок

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 06 Вересень'11

Порада Євгена Пенцака: відсутність поганих новин відтепер буде доброю новиною

Інформаційний фон тижня: стагнація ринку нерухомості США, високий рівень безробіття у США, негативні очікування споживачів, європейська боргова криза, можливість початку соціальних заворушень у європейських країнах.

Теги: акції, фондовий ринок, золото, інвестор, криза, нерухомість

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 02 Вересень'11

Порада Євгена Пенцака: потрібно пристосовуватись до нових обставин

Інформаційний фон тижня: рівень безробіття стагнує у США на рівні 9,1%, інвестори налякані початком глобальної рецесії, суперечливі прогнози щодо подальшого розвитку на світових фінансових ринках, український фондовий ринок після ковтка свіжого повітря йде в піке, не подаючи шансів виходу з нього

Теги: фондова біржа, Євген Пенцак

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 19 Серпень'11

Порада Євгена Пенцака: ринки падають, а життя продовжується

Інформаційний фон тижня: з усіх країн надходить погана статистика, інвестори зневірились у можливості зростання світової економіки і переходять у безпечні золоті активи, український фондовий ринок продовжує падати, створюючи можливості для майбутнього зростання

Теги: інвестор, індекс, фондовий ринок

Думки посеред тижня - Євген Пенцак (191) 17 Серпень'11

Думки посеред тижня: шлях до порятунку світової економіки

Останні події на світових фондових ринках заставили замислитись, як близько ми стоїмо до краю світового економічного провалля. Події 11 березня 2011 року, 4 серпня 2011 року впевнено вказують на те, що депресивне десятиліття початку третього тисячоліття буде мати ще більш депресивне продовження. Чи рухається світ у доброму напрямку у всіх розуміннях слова «добрий»? Чи може довго триматися макіяж, якщо наносити один шар пудри за іншим?

Теги: МВФ, фондовий ринок

Думки посеред тижня - Євген Пенцак (191) 11 Серпень'11

Думки посеред тижня: високоприбуткові пасивні інвестиції

Щось зовсім нове відбувається у фінансовому світі. Інвестори перестали реагувати на повідомлення голів центробанків. Монетарна політика вже не може здолати високий рівень безробіття. З різних джерел поступає інформація, що інвестори віддають перевагу сидіти в готівці, ніж входити у ринок акцій. Потенціал зниження рейтингів боргових зобов’язань європейських країн також не дає спокійно спати крупним інвесторам, а ще більше - глобальним інвестиційним фондам. Як генерувати інвестиційний дохід?

Теги: індекс, капітал, акції, інвестор

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 08 Серпень'11

Порада Євгена Пенцака: час повертати втрачене

Інформаційний фон тижня: загрозлива ситуація на фондових ринках світу, все тримається на волосині, пониження рейтингу боргових зобов’язань США, шторм на європейських ринках, капіталізація світових індексів падає на трильйони доларів. «Надійний» український ринок падає ще швидше, щоб краще відбитись від «підлоги»

Теги: інвестор, акції, індекс, фондовий ринок

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 06 Квітень'11

Не пропустіть: Грегорі Перельман в Україні

На запрошення Києво-Могилянської бізнес-школи KMBS 28-30 квітня 2011 р. Україну відвідає керівник аналітичного департаменту стратегічних бізнес-ініціатив Wells Fargo Bank, Грегорі Перельман.

Теги: золото, криза, Євген Пенцак

Думки посеред тижня - Євген Пенцак (191) 01 Квітень'11

Думки посеред тижня: 1 квітня визнано Всесвітнім Днем України

Український інформаційний фон: уряд планує завершити кризу в Україні в середині 2012 року, максимум до 2022 року Україна увійде до Європейського Союзу, розкручується маховик будівництва нового житла, щоб в липні – грудні вийти на докризові показники, та реалізації інфраструктурних проектів …

Теги: Євген Пенцак

RedTram Україна