Євген Пенцак

Євген ПенцакЄвген Пенцак - управляючий партнер фірми FinArt Smart Solutions, к.ф.-м.н., PhD (докторантура з фінансів) при об'єднанні швейцарських університетів, викладав економетрику у Лозанському університеті, фінансову математику у Лозанській політехніці, інвестиційний менеджмент у Ротердамському університеті, а також економіку та фінанси у Києво-Могилянській бізнес-школі.

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 04 Березень'13

Управління ризиками в агробізнесі

Cьогодні міжнародні фахівці ставлять розвиток аграрного ринку на перше місце у стратегії конкурентоспроможності України. Однак у наших умовах власники агробізнесів стикаються з багатьма ризиками. Які нюанси важливі для ефективного управління компаніями в аграрному секторі, і як захищатись від ризиків?

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 07 Лютий'13

«Час подумати про народ і зцілення нації»

Падіння української економіки, великий державний борг, комічні відвідини українським прем’єром продуктового супермаркету, зневіра людей у економічному «покращенні», тотальна корупція в органах влади, політичні репресії, роз’єднаність опозиції – ось так коротко можна описати відчуття про стан нашої країни. Найгірше, що в очах людей повна безнадія, повна безвихідь і зневіра, що ми можемо побудувати нормальне суспільство.

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 05 Лютий'13

Нуріель Рубіні лякає катастрофічними прогнозами

Відомий американський економіст Нуріель Рубіні, який передбачив світову фінансову кризу 2008 року, знову лякає катастрофічними прогнозами:

Теги: криза, інвестор, інвестиції

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 13 Червень'12

Порада Євгена Пенцака: Зупинитись – це дати себе спіймати. Інвестувати.

Вже видно дно, сформувалась точка входження, можна починати інвестувати в цінні метали, продуктову сировину та високі технології.

Теги: фондовий ринок, акції, інвестор, інвестиції

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 14 Лютий'12

Порада Євгена Пенцака: «Час розкидати каміння»

Станом на 14 лютого 2012 року ринок почав розвертатись в сторону падіння. Інвестори зрозуміли, що ринок опинився на дуже високих позначках, що не відповідали макроекономічним показникам розвитку США та Європи. Тригером для розвороту послужили події, які стрімко почали розгортатись навколо Греції. Навіть, якщо лідери країни ратифікували угоду з міжнародними фінансовими установами Європи та МВФ, то грецький народ ще довго буде «трусити» від підписаних угод. І питання хаотичного дефолту ще буде тривалий час «висіти» над головами європейських інвесторів. Після остаточної ратифікації договору з Грецією про реструктуризацію та часткове списання боргів почнуться переговори з Іспанією та Порттугалією.

Теги: золото, фондовий ринок, інвестор

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 30 Січень'12

Порада Євгена Пенцака від 30 січня 2012 року

Фондові ринки світу завмерли в очікуванні розгортання європейської боргової кризи, і перш за все, долі державних боргових зобов’язань Греції. Непогана корпоративна звітність та макропоказники США підняли оптимізм зневірених інвесторів, і ринки показали висхідний тренд протягом першого місяця 2012 року. Проте є багато підстав уважати, що цей тренд виявиться доволі коротким і короткочасним.

Теги: Євген Пенцак, золото, фондовий ринок, криза, індекс, інвестор

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 13 Грудень'11

Порада Євгена Пенцака: Рекомендація від 13 грудня 2011 року

Події на фондових ринках світу розгортаються динамічно і непередбачувано. Загроза розвалу Євросоюзу, падіння вартості бондів провідних країн Європи та найбільших французьких комерційних банків, банкрутство деяких прибалтійських банків, стагнація економіки Угорщини, Болгарії, Румунії, Словенії, Хорватії, близький дефолт Греції, економічні проблеми в Португалії та Іспанії створюють негативний фон очікувань на найближчий період.

Теги: індекс, інвестор, фондовий ринок

Поради з інвестування - Євген Пенцак (191) 26 Вересень'11

Порада Євгена Пенцака: No money – no funny

Події на фондових ринках світу розвиваються дуже динамічно: стрімке падіння фондових бірж світу минулого тижня, не менш стрімке падіння золота наприкінці минулого і продовження падіння цього тижня, порятунок Греції під знаком запитання, початок соціальних невдоволень у деяких країнах Європи. Це - тільки вершина айсбергу.

Теги: золото, індекс, фондова біржа

RedTram Україна