Думки посеред тижня: 1 квітня визнано Всесвітнім Днем України

Євген Пенцак (191) 01 Квітень'11

Теги: Євген Пенцак

Український інформаційний фон: уряд планує завершити кризу в Україні в середині 2012 року, максимум до 2022 року Україна увійде до Європейського Союзу, розкручується маховик будівництва нового житла, щоб в липні – грудні вийти на докризові показники, та реалізації інфраструктурних проектів …

І, взагалі, рекомендую багато сміятись. Принаймні цим ви не зашкодите економіці України, настрій собі та іншим піднімете. Читайте твори розумних і досвідчених людей. Звідти пробивається істина. Вимкніть телеканали, закрийте глянцеві журнали, подивіться навколо … і смійтесь …

Коли вже не залишилось сили ні плакати, ні сміятись, гумор пробивається крізь сльози.
Карл Краус

Про серйозні речі завжди краще говорити жартома.
Вільгейм Буш

Є розумні книги, які на 600 сторінках містять стільки ж інформації, скільки можна почерпнути з хорошого анекдоту.
Станіслав Єжи Лєц

Є люди, які стверджують, що все, що робиться з серйозним виглядом, є розумним
Георг Крістоф Ліхтенберг

Американці завжди приймають правильні рішення, але після того, як перепробують усі неправильні.
Уїнстон Черчиль

Давайте більше сміятись, бо реально є над чим. Щоб ви не робили – смійтесь. Це рекомендує відомий бізнес-консультант з ведення переговорів та медіації Ед Ватцке у своїй новій книзі «Цілком можливо ця історія не має до вас жодного відношення …». Але, повірте, має і до кожного. Автор знаходить лаконічні відповіді на велику кількість питань, які ми часто собі задаємо. Зокрема, він ділиться з нами наступними відкриттями.

Що таке бізнес? Бізнес надає нам можливість протягом нескінченних розмов вирішити проблеми, яких би у нас не було, якби ми не займались бізнесом. До речі, це саме відноситься до одруження.

Що жінки насправді хочуть від чоловіків? Жінки завжди хочуть «Більше».

Діловий партнер каже товаришеві: «У тебе ростуть роги, пора вже щось вирішувати. Усі над тобою сміються». «Це ще як подивитись. Краще я буду на 50% у добрій справі, ніж на 100% - у поганій».

Що таке ділова етика? У вашому магазині клієнт помилково заплатив за товар на 100 доларів більше. Продавець, який тільки пройшов тренінг з ділової етики, біжить до менеджера, повідомляє про випадок і просить поради, як діяти в рамках ділової етики. Менеджер повчальним тоном говорить: «Ділова етика не полягає в тому, щоб віддати клієнту 100 доларів, а у тому - чи мені поділитись 100 доларами з тобою, чи все забрати собі!»

Бажаю вам бути на 100% у добрих справах!Прохання Адміністрації сайту:
Якщо Вам сподобалась ця статя, будь ласка, відправте її лінк своїм друзям та партнерам - підтримайте розвиток аудиторії проекту! Дякуємо.

Дивись також:

Думки посеред тижня: шлях до порятунку світової економіки

Останні події на світових фондових ринках заставили замислитись, як близько ми стоїмо до краю світового економічного провалля. Події 11 березня 2011 року, 4 серпня 2011 року впевнено вказують на те, що депресивне десятиліття початку третього тисячоліття буде мати ще більш депресивне продовження. Чи рухається світ у доброму напрямку у всіх розуміннях слова «добрий»? Чи може довго триматися макіяж, якщо наносити один шар пудри за іншим?

Додати коментар
RedTram Україна