Як нарощувати вартість компанії завдяки аналітичним інструментам?...

Євген Пенцак (191) 19 Січень'16

Як побудувати інтегровану фінансову модель управління компанією, щоб «бачити» майбутній фінансовий результат в залежності від обраної стратегії розвитку?"

Про це та більше – у новій чотириденній програмі kmbs "Бізнес- аналітика". Автор і викладач – Євген Пенцак <https://www.facebook.com/yevhen.pentsak>, старт – вже 4 лютого. Детальніше – kmbs.ua/pur/biznes-analitika <http://kmbs.ua/pur/biznes-analitika>

 

 Прохання Адміністрації сайту:
Якщо Вам сподобалась ця статя, будь ласка, відправте її лінк своїм друзям та партнерам - підтримайте розвиток аудиторії проекту! Дякуємо.

Дивись також:

Думки посеред тижня: індуктивні та дедуктивні методи дослідження фондових ринків

Дуже часто мені доводиться дискутувати про застосовність тих чи інших фінансових теорій до поточного аналізу ринків, здійснення на його основі прогнозів та інвестиційних рішень. Ще частіше мені доводилось спостерігати за суперечками теоретиків і практиків на фінансовому підґрунті. Мене завжди дивувало, чому вони сперечаються? Науковці та дослідники використовують загальноприйняті моделі, що описані в усіх класичних підручниках, їх знає кожен магістр з фінансів. Чому висновки цих моделей не подобаються практикам?

RedTram Україна