Стратегія для коштів

07 Березень'13

Теги: Євген Пенцак, золото, інвестиції

На черговому засіданні інвестиційного клубу kmbs розглядались основні фінансові тренди, прогнози та особливості інвестування в країни Азії. Експертами виступили Євген Пенцак, викладач kmbs, науковий керівник програми MBF, Євгеній Іхельзон, засновник агентства «I love Asia», та Оксана Шуляр, старший консультант ОЕСР в Україні. Пропонуємо вашій увазі цікаві думки спікерів події.

Євген Пенцак, викладач kmbs, науковий керівник програми MBF

Все, що за цей рік мало вирости на ринку України, вже виросло за січень і половину лютого.

На сьогодні досить привабливо виглядає український ринок боргових зобов’язань, вони демонструють стабільність. Можна отримати 25-30% річних завдяки інструментам з фіксованою дохідністю. Також непоганий дохід можуть забезпечити державні казначейські зобов’язання в долларах. Оскільки гарантом цих зобов’язань є український уряд, це може бути привабливим варіантом для інвестування.

Золото, на мою думку, не має великого потенціалу для зростання. На початку року воно стрімко подорожчало, але активними діями на золотовалютному ринку займається лише російський центробанк. Що стосується платини, то вона швидко зростає, але так само швидко і падає. Я не рекомендую тримати ні золото, ані платину, ані срібло (яке за динамікою дуже подібне до золота, тільки має вищу волатильність).

Повну версію статті читати тутПрохання Адміністрації сайту:
Якщо Вам сподобалась ця статя, будь ласка, відправте її лінк своїм друзям та партнерам - підтримайте розвиток аудиторії проекту! Дякуємо.

Дивись також:

Думки посеред тижня: індуктивні та дедуктивні методи дослідження фондових ринків

Дуже часто мені доводиться дискутувати про застосовність тих чи інших фінансових теорій до поточного аналізу ринків, здійснення на його основі прогнозів та інвестиційних рішень. Ще частіше мені доводилось спостерігати за суперечками теоретиків і практиків на фінансовому підґрунті. Мене завжди дивувало, чому вони сперечаються? Науковці та дослідники використовують загальноприйняті моделі, що описані в усіх класичних підручниках, їх знає кожен магістр з фінансів. Чому висновки цих моделей не подобаються практикам?

Додати коментар
RedTram Україна