«Час подумати про народ і зцілення нації»

Падіння української економіки, великий державний борг, комічні відвідини українським прем’єром продуктового супермаркету, зневіра людей у економічному «покращенні», тотальна корупція в органах влади, політичні репресії, роз’єднаність опозиції – ось так коротко можна описати відчуття про стан нашої країни. Найгірше, що в очах людей повна безнадія, повна безвихідь і зневіра, що ми можемо побудувати нормальне суспільство.

Не все так добре й у світовій економіці. Не найкращі часи переживають США. Але їх керівники країни знаходять час поспілкуватись з людьми, сформувати нові ідеї, нові напрямки розвитку. Так, сьогодні, 7 лютого, президент США проводив щорічний молитовний сніданок, на якому пригощали присутніх гостей шматочками яєчні. Б.Обама закликав людей до стриманості, скромності, простоти, толерантності у відносинах та до думок інших. Він закликав людей вірити в спільну мету, національні ідеї, які об’єднують всіх громадян.

Зокрема, він казав:

“We come together because we’re people of faith. Faith is not a possession, it is a process”

“Those with the most power and influence need to be the most humble.”

Чи можна собі уявити, щоб лідери української держави колись стали смиренними і подумали про простих людей?Прохання Адміністрації сайту:
Якщо Вам сподобалась ця статя, будь ласка, відправте її лінк своїм друзям та партнерам - підтримайте розвиток аудиторії проекту! Дякуємо.

Дивись також:

Думки посеред тижня: індуктивні та дедуктивні методи дослідження фондових ринків

Дуже часто мені доводиться дискутувати про застосовність тих чи інших фінансових теорій до поточного аналізу ринків, здійснення на його основі прогнозів та інвестиційних рішень. Ще частіше мені доводилось спостерігати за суперечками теоретиків і практиків на фінансовому підґрунті. Мене завжди дивувало, чому вони сперечаються? Науковці та дослідники використовують загальноприйняті моделі, що описані в усіх класичних підручниках, їх знає кожен магістр з фінансів. Чому висновки цих моделей не подобаються практикам?

Додати коментар
RedTram Україна